Sakarya Emniyet’i Uyuşturucuyla Mücadelede Kararlı

Uyuşturucu ile mücadelede yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi ve birimler arası koordinasyonun artırılması amacıyla düzenlenen “Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısı”, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıya; İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü çalışanları ve tüm rütbeli personel katıldı.

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, “Her bir mesai arkadaşımızın fedakârca çalışmaları ve kıymetli vatandaşlarımızın desteği ile bir gram uyuşturucunun bile peşine düşecek, en seri ve etkin şekilde müdahale ederek, çocuklarımızı, geleceğimiz olan gençleri zehirleyen ve terör örgütlerini besleyen bu illetten, Milletimizi Allah’ın izniyle kurtaracağız. Her  zaman söylediğimiz gibi ; Sakarya’da Uyuşturucuya Geçit vermeyeceğiz. Uyuşturucu neredeyse satıcısı neredeyse yılmadan, yorulmadan,tüm mesai arkadaşlarımızla top yekün mücadele ederek, bir tanesini bile sahada bırakmadan mücadelemize devam ediyoruz, edeceğiz.” Dedi.

Toplantı, il genelinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların değerlendirilmesiyle sona erdi.

- MedyaRota, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.medyarota.com/haber/11623633/sakarya-emniyeti-uyusturucuyla-mucadelede-kararli