Fatih Erbakan Sakarya’ya Geliyor

30 Haziran Çarşamba günü Pamukova’da düzenlenecek ilçe kongresi programının hazırlıkları için Sakarya İl Başkanlığında il icra toplantısı düzenlendi. Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılacağı Pamukova Kongresi ile ilgili hazırlıklarım ele alındığı toplantıda tüm teşkilatların seferber olunması istenildi.

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya başkanlığında toplanan il icra üyeleri kongre öncesi yapılacak STK ve esnaf ziyaretleri konusunda görüşlerini dile getirdiler. İl icra üyelerinin görüşlerini tek tek not alan Başkan Hidayet Kaya, “ Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ı Sakarya teşkilatımıza layık bir şekilde görkemli bir şekilde karşılayacağız. Gereken tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. İl icra toplantımızda Pamukova Kongremiz ile ilgili üyelerimizin görüşlerini dinledik. Genel Başkanımızın bir günlük Sakarya programının en iyi ve en verimli bir biçimde geçmesi için tüm teşkilatlarımıza görevlendirmelerde bulunduk. Pamukova Kongremiz inşallah milletimiz için büyük bir heyecana vesile olacaktır” dedi.

Pamukova İlçe Başkanı Murat Yıldırım, Pamukova İlçe Kongresi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Milli görüşün birinci 40 yıldan sonra, tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılın çalışmalarına Pamukova İlçemizden de sürdürüyoruz. Allah nasip etti Pamukova İlçemizde teşkilatlanma çalışmalarımızı kısa süre içinde tamamlayarak kongremizi yapacak aşamaya geldik. 30 Haziran Çarşamba günü saat 15.00 – 17.00 arasında Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla Pamukova Kültür Merkezinde 1. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremize tüm Sakaryalı ve Pamukova’da yaşayan halkımız davetlidir. 30 Haziran’da gerçekleştireceğimiz kongremizin şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

- MedyaRota, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.medyarota.com/haber/10413061/fatih-erbakan-sakaryaya-geliyor