Tuncay Şanlı, Gençler İle Buluştu

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başarı öykülerini konu alan “Kültür, Sanat ve Spor Akademisi Söyleşileri” programına milli futbolcu Tuncay Şanlı katıldı.

PROJELER ARTACAK

Beden eğitimi öğretmenleri ve okul takımlarında oynayan futbolcu öğrencilerin de katılımıyla geniş bir kitle tarafından takip edilen programın açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Pınar Bulut yaptı. Konuğu olan millî futbolcu Tuncay Şanlı’ya katılımlarından dolayı teşekkür eden Bulut, bu tür sosyal, kültürel ağırlıklı projelerin artarak devam edeceğini belirtti.

YOĞUN KATILIM

Zoom platformu üzerinden çok sayıda sporseverin izlediği programda Tuncay Şanlı başarılı spor geçmişinden örnekler verdi. Futbol hayatına Sakarya Tekspor’da başlayan Tuncay Şanlı sırasıyla Sakaryaspor, Fenerbahçe, Middlesbrough, Stoke, Wolfsburg, Bolton, Bursaspor, Umm Salal ve Pune City'de forma giyen yıldız futbolcu 2016 yılında futbol kariyerini tamamladı. Futbolculuk geçmişinde 100 kez millî formayı giyme başarısını gösteren Tuncay Şanlı kısa bir süre Sakaryaspor’da teknik direktör olarak da hizmet verdi.

- MedyaRota, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.medyarota.com/haber/10412863/tuncay-sanli-gencler-ile-bulustu