Genç Birlik Yeni Yönetimini Tanıttı

Genç Birlik Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan, yeni yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Hizmet Binasında gerçekleştirilen tanışma toplantısında Başkan Özcan ve yönetiminin yanı sıra Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Talha İbil, Kampüs Camii Baş İmam Hatipi Erol Demir ve çok sayıda genç katıldı. Vakıf çalışmaları ve faaliyetlerinin anlatılıp bazı komisyon, kulüp ve çalışma gruplarının ve sorumlularının da belirlendiği toplantıda, yapılacak olan kurul toplantısı öncesi yöneticilerin ve üyelerin yapacağı görevler belirlendi.

DUALAR EDİLDİ

SAÜ Kampüs Camii Baş İmam Hatibi Erol Demir’in konuk olduğu ilk toplantıda Kur’an-ı Kerim okunduktan sonra dualar edildi. Tüm üyelerin kendilerini tanıttığı toplantıda Başkan Ömer Özcan, Birlik Vakfı’nın misyonu ve ağırlığının farkında olduklarını belirterek Vakfın kuruluş amacı ve aşaması hakkında bilgiler aktardı.

BAŞKAN ÖZCAN BİLGİLENDİRDİ

Vakıf hakkınca bilgiler veren Genç Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan, “29 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da kurulan ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin inançlı, vatansever, kültürlü, ilim seviyesi yüksek, bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmasını sağlamak için çalışan ve milletimizin birlik ve huzur içerisinde kalkınma ve gelişmesini hedefleyen Birlik Vakfı’nın Türkiye'nin birçok ilinde şubesi bulunuyor. Sakarya’mızda da özellikle gençlerimize büyük destek olacağımız böyle bir teşkilatın bulunması gerektiğine inanıyoruz. Bu çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde, tüm gençlerimizle birlikte eğitim, kültür ve sosyal projelerle şehrimize ve insanımıza önemli hizmetler yapmaya gayret göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bu sorumluluğun bilinciyle çalışacağız” dedi.

Tüm üyelerin kendisini tanıtarak duygu ve düşüncelerini ilettiği toplantı, üyelerin fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.

- MedyaRota, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.medyarota.com/haber/10411363/genc-birlik-yeni-yonetimini-tanitti