Bu Mail'i Kesinlikle Açmayın

E mail üzerinden dolandırıcılığa bu kez Turkish Cargo’nun adını karıştırdılar.

Bu Mail'i Kesinlikle Açmayın
banner3

İntennet kullacılıarının mailelrine gönderilen bir mail’de ‘kargonuz teslim edilememiştir’ başlığı ile bir mail gönderen kötü niyetli kişiler bu kez Türk Hava Yollarının kargo şirketi Turkish

Cargo’nun adını kullandılar.

İnternet Dolandırıcıların E-Mail adreslerine attıkları mesaj şu şekilde;

Dikkat

Kargonuz 7 iş günü içinde almanız gerekmektedır. Fazladan her gün için Turkish Cargo sizden25 TL/günlük tazminat talep etme hakkına sahip olacaktır.

Turkish Cargo olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.

Bu mesaj bilgilendirme amacıyla gönderilmistir. Eğer artık ilgilenmiyorsanız e-mail üyeliğinizi

 

Öte yandan bu konuda resmi stesinde bir açıklama yapan Turkis Cargo yetkilileri de gelen bu tür mesajlara tibar edilmemsi ve maillerin açılmadan silinmesi konusunda uyarıda bulundular.

Turkish Cargo resmi sitesinden yapılan açıkla şöyle ;

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER