AK PARTİ SAKARYA ANKARA'YA ÇIKARTMA YAPACAK

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara Arena’da gerçekleşecek olan Referandum Kampanyası’nın başlayacağı toplantıya AK Parti Sakarya adeta çıkartma yapacak. 25 Otobüs ve çok sayıda özel araçla Ankara’ya gidecek olan AK Parti Sakarya İl ve İlçe Teşkilatı Üyeleri, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım ile de görüşecek.

AK PARTİ SAKARYA ANKARA'YA ÇIKARTMA YAPACAK
banner3

25 OTOBÜS VE ÇOK SAYIDA ÖZEL ARAÇ

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen grup toplantısında yaptığı, “25 Şubat’ta Ankara Arena’da kampanyamızın başlangıcını muhteşem bir katılımla gerçekleştireceğiz. O gün, Türkiye’nin kalbi Ankara Arena’da atacak. Bütün çalışmalarımızda sağduyuyu elden bırakmayacağız. Kışkırtmalara, tahriklere kapılmak yok. Hayırcı blok, yalan ve itiraflarla bu süreci sakatlamaya çalışıyor. 2 ay boyunca memleketin her yerini karış karış gezeceğiz” açıklamasının ardından AK Parti Sakarya Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları Ankara’ya çıkartma yapacak. 25 Otobüs ve çok sayıda özel araçla Ankara’ya gidecek olan AK Partililer toplantının sonrasında Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım ile de görüşecek.

 

REFERANDUM KAMPANYASI BAŞLAYACAK

25 Şubat’ta Öte yandan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katılacağı, Ankara Arena’da gerçekleşecek olan toplantı sonrası AK Parti tüm Türkiye genelinde referandum kampanyasına başlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER