Sakaryaspor ’da Para Polemiği Sürüyor!

Sakaryaspor olağan genel kurul öncesi para polemiği sürüyor. Genel kurul öncesi basın toplantısı düzenleyen Başkan Vekili Cumhur Genç, aday olan İbrahim Nalbant için “5 Milyonu Göstersinler” diyerek çağrıda bulundu. Başkan Adayı İbrahim Nalbant, Genç’in açıklamalarının üzerine “Yorum yapmayacağım, 5 Milyon ile geliyoruz” dedi.

Sakaryaspor ’da Para Polemiği Sürüyor!
banner3

“3 Milyon Transferi Açmaya Yetmiyor”

Sakaryaspor Başkan Vekili Cumhur Genç düzenlediği toplantıda 3 milyonluk bütçelerinin olduğunu söyleyerek, “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile aramızda toplayarak 3 milyonluk bütçe oluşturduk. Geçtiğimiz seneki takımın finale kadar gelmesini başarı olarak görüyorum. Finalde şampiyonluğu Allah nasip etmedi. Bizim 3 milyonluk bütçe ile sadece bu takımı bir arada tutabiliriz transferi açamayız. Biz 15 gün önce konuştuğumuz yerdeyiz. Istanbul'da sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. Hatır, gönül, eş dost muhabbetleriyle bir yere kadar geldik. Ancak bende bunda başarılı olacağımıza inanıyorum. İstanbul seçimlerinin olması bu süreyi uzattı “ ifadelerini kullandı.

5 Milyonu Teslim Etsinler

Başkan Vekili Genç, Başkan Adayı olan İbrahim Nalbant’ın 5 milyonla geliyoruz açıklamalarına cevap vererek, “Yönetime talip olan arkadaşlar bizim 5 Milyonumuz var transferi de açacağız diyor. Mevcut futbolcularımızın hepsine teklif var onlardan Pazartesiye kadar süre aldık bekliyorlar. Eğer böyle bir bütçe varsa gelsinler Sayın Ekrem Yüce olur, Sayın Valimiz olur bu parayı teslim etsinler. Ama vaat değil, proje değil. Böyle bir para varsa gelsinler teslim etsinler. Bizde böyle bir şey olduğu zaman bizim için öncelik Sakaryaspor ‘un menfaatleri. Kendilerine her türlü desteği vereceğiz. Hiçbir sıkıntı yok. Bizim konudaki fikrimiz bu. Saygı görür, görmez" şeklinde konuştu.

Nalbant “5 Milyon ile Kongreye Hazırız”

Sakaryaspor Başkan adaylığını açıklayan İbrahim Nalbant, Cumhur Genç'in açıklamaları sonrasında para polemiğine girmeyeceğini söyleyerek, “ Kongre öncesinde sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüştük. Başkan Yüce’ye projelerimizi anlattık, görüşmemiz olumlu geçti. Cumhur Genç’in bütçe ile ilgili söylemlerine cevap vermeyeceğim. Bu konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Bugüne kadar nasıl geldiysek aynı yolda ilerleyeceğiz. Biz hazırız Pazar günü kongrede yerimizi alacağız. 5 Milyon ile geliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER