Sakaryaspor Başkanı Genç, Yavuz’u Ziyaret Etti

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u ziyaret etti. Başkan Genç ziyaretinde kulübe kalıcı gelir sağlayabilecek kaynaklarla ilgili bilgi verirken, Yavuz elinden gelen desteği göstereceğini söyledi.

Sakaryaspor Başkanı Genç, Yavuz’u Ziyaret Etti
banner3

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’ AK Parti Genel Merkezinde ziyaret etti. Çıktığı her basın toplantısında kalıcı gelir konusuna değinen Başkan Genç, Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ile de bu konuyu konuşarak Sakaryaspor’a kalıcı gelir sağlayabilecek kaynakları sıraladı. Genç bunun yanı sıra Yavuz’a kulübün mali yapısına yönelik ve forma reklamı hakkında da bilgi vererek istişare etti. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ziyaretten memnuniyet duyduğunu ve yeşil siyahlı kulüp Sakaryaspor’un her daim yanında olduğunu belirtti. Yavuz, Başkan Genç’e elinden gelen desteği vereceğini söyledi.

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a Sakaryaspor 54. Yıl Özel formasını takdim ederek, Sakaryaspor camiası adına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER