banner28

Karatede Şampiyon Sakarya

Spor Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Anadolu Yıldızlar ligi Karate3. ayak final müsabakaları 9-10 Mayıs tarihlerinde Elazığ ilinde yapıldı.

Karatede Şampiyon Sakarya
banner3

  Final müsabakalarına ilimiz bayan ve erkek takımları 11 bayan, 11 erkek sporcu olmak üzere tam kadro katıldı. Antrenör olarak Uğur Kobaş, Seçkin Küçükseller, Mustafa Solmaz, Nurkan Kayacık kafilede bulundu.

Bayanlarda finallere Kocaeli, Konya, Kırklareli, Gaziantep, Düzce, Kilis, Ankara, Isparta, Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Sakarya illeri, erkeklerde iseİstanbul Avrupa, Gaziantep, İstanbul Anadolu, Trabzon, Afyonkarahisar, Kilis, Antalya, Erzurum, Ankara, Bingöl, Düzce ve Sakarya illeri takımları katıldı.
Çekişmeli geçen müsabakalarda bayanlar kategorisinde Sakarya takımı tüm rakiplerine açık ara fark atarakşampiyon oldu.Sakarya erkek takımı ise turnuvadan üçüncü olarak ayrıldı.
Antrenör Uğur Kobaş “Sporcuların antrenörleri Seçkin Küçükselller, Nurkan Kayacık, Emel Sınırcı, Mustafa Solmaz’a, sporculara ve ailelerine, il Müdürümüz Salih Koşu ve Spor Şube Müdürü Bülent Kasım’a teşekkür ediyorum. Sonucunda bu başarı birlik, beraberlik ve desteğin eseridir. Sakarya’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Bayan Karate Takımı Sporcularımız
Aslınur MUTLUAY
Rabia KAPLAN
Gözde HEYBET
Büşra DEMİR
İremnur ÇELİK
Simay DURMAZ
İrem DURMAZ
Berranur ERKAN
Elif DÖKMETAŞ
Ayşenur MUTAF
Betül AKBAL

Erkek Karate Takımı Sporcularımız
Yasin ARIKAN
Yağızhan Mustafa ÖDEMİŞ
Canberk CEYLAN
Abdülkadir BALIKÇIOĞLU
Ömer Faruk ATEŞ
Burak MERCAN
Ogün GÜÇLÜ
Ömer Faruk DURU
Bahadır YILDIZ
Mustafa OĞUZ
Melih KORKMAZ

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER