HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI ZİRVEDE

Hendek belediyesi karate takımı geçtiğimiz hafta sonu yapılan turnuvalarda zirvede kaldı. Cumartesi günü sakarya’ nın serdivan ilçesinde yapılan 30 Ağustos Zafer kupasında genel klasmanda 1. Olarak büyük bir başarıya imza attı. Erkekler genel klasmanında 1. Olan hendek Belediyesi Karate Takımı Bayanlar genel klasmanda ise 2. Oldu.

HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI ZİRVEDE
banner3

Cumartesi günü yapılan turnuvanın ardından Pazar günü düzce ilinde yapılan ümit,genç ve 21 yaş altı turnuvasında da hendek belediyesi yine zirvede kaldı. Yapılan turnuvanın sonuçlarında Hendek Belediyesi Karate Takımı 1. Kocaeli büyükşehir 2. İstanbul 3. Sakarya Büyükşehir 3. Olmuşlardır.

TAKIMIN DURUMU İYİ

Hendek Belediyesi Karate Antrenörleri nurkan Kayacık ve Soner açıkyol turnuva sonu ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı:’ hazırlık dönemimizin meyvelerini almaya başladık. Çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takımımızın moral ve motivasyonu yerinde. Mental ve fiziksel performansımızı koruyarak Türkiye Şampiyonasına ciddi bir şekilde hazırlanmaya devam edeceğiz.’ Dedi.

TEŞEKKÜRLER

Hendek Belediyesi Karate Takımı antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol başarılarının altında yatan maddi ve manevi desteklerinin çok önemli olduğunu söylerken bu anlamda Hendek Belediyesi Karate Takımına Desteklerini kesmeyen Hendek Belediyesi Başkanı Sayın İrfan Püsküllüye Teşekkürlerini iletti. 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER