banner10

banner11

Gençlik Sporda Eskirim Heyecanı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen 97.Yıl Cumhuriyet Kupası Eskrim Epe ve Kılıç Turnuvası sona erdi.

SPOR 30.10.2020, 15:21
Gençlik Sporda Eskirim Heyecanı
banner51

Yeni Sakarya Stadyumunda bulunan Eskrim Branş Salonunda Epe dalında düzenlenen turnuvada U-12 kategorisinde Ceylin Asya Çiftçi birinci, Reyhan Toraman ikinci, Nisan Çatalbaş üçüncü, U-17 kategorisinde Zeynep Aydemir birinci, Eylül Sena Ediz ikinci, Ecem Akova üçüncü, Elifsu Çizer dördüncü, Emine Defne Yüksel beşinci olurken, U14 kategorisinde Ali Tan Aydemir birinci, Ömer Aydın ikinci, Arda Ömer Olgungül üçüncü, Ahmet Emir Aydemir dördüncü oldu. Sporculara ödüllerini Eskrim İl Temsilcisi Tekin Aydemir ve Eskrim antrenörü Serap Tabakoğlu verdi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Serdivan Spor Salonunda Eskrim Antrenörü Ebru Daştan önderliğinde 25 sporcunun katılımıyla düzenlenen 97.Yıl Cumhuriyet Kupası Eskrim Turnuvası Kılıç dalında ise minik kızlarda Meryem İnci Sayar birinci, Ayşe Duru Taşçan ikinci, Hafsa Beril Demir üçüncü, Küçük kızlarda Yağmur Ece Ünsalan birinci, Esra Nehir Halil ikinci, Dila Pehlivan üçüncü, Karen Keskin dördüncü oldu.  Küçük erkekler kategorisinde Ahmet Mete Serbest birinci, Kaya Tan Doğan ikinci, Hazar Kerem Taşçan üçüncü, Kerem Yılmaz ise dördüncü oldu. Derece yapan sporculara ödüllerini ise, kategorilerinde birinci olan sporcuların anneleri takdim etti.

Yorumlar (0)
23°
kapalı
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
1. Beşiktaş 5 13
2. Trabzonspor 5 13
3. Karagümrük 5 10
4. Fenerbahçe 4 10
5. Konyaspor 4 10
6. Altay 5 9
7. Galatasaray 4 8
8. Hatayspor 4 7
9. Kayserispor 4 7
10. Malatyaspor 5 6
11. Alanyaspor 4 6
12. Göztepe 5 5
13. Gaziantep FK 5 5
14. Kasımpaşa 5 5
15. Adana Demirspor 5 5
16. Antalyaspor 5 4
17. Sivasspor 5 3
18. Rizespor 5 1
19. Başakşehir 4 0
20. Giresunspor 4 0
Takımlar O P
1. Ümraniye 5 15
2. Eyüpspor 6 12
3. Erzurumspor 6 12
4. Ankaragücü 5 11
5. Tuzlaspor 4 10
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Kocaelispor 5 7
9. Boluspor 4 6
10. Samsunspor 4 6
11. Denizlispor 5 6
12. Menemenspor 5 6
13. Adanaspor 5 5
14. Bursaspor 5 4
15. Ankara Keçiörengücü 5 4
16. Altınordu 5 4
17. Gençlerbirliği 5 4
18. İstanbulspor 4 3
19. Balıkesirspor 4 3
Takımlar O P
1. Liverpool 5 13
2. Man City 5 10
3. M. United 4 10
4. Chelsea 4 10
5. Everton 5 10
6. Brighton 4 9
7. Tottenham 4 9
8. West Ham 4 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 4 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 5 11
2. Real Madrid 4 10
3. Valencia 4 10
4. Athletic Bilbao 5 9
5. Real Sociedad 4 9
6. Osasuna 5 8
7. Sevilla 3 7
8. Rayo Vallecano 5 7
9. Barcelona 3 7
10. Mallorca 4 7
11. Elche 5 6
12. Real Betis 4 5
13. Cádiz 5 5
14. Levante 5 4
15. Villarreal 3 3
16. Espanyol 4 2
17. Granada 4 2
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 5 0
20. Deportivo Alaves 4 0