Gençlik Sporda Eskirim Heyecanı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen 97.Yıl Cumhuriyet Kupası Eskrim Epe ve Kılıç Turnuvası sona erdi.

SPOR 30.10.2020, 15:21 Merve Can
Gençlik Sporda Eskirim Heyecanı
banner51

Yeni Sakarya Stadyumunda bulunan Eskrim Branş Salonunda Epe dalında düzenlenen turnuvada U-12 kategorisinde Ceylin Asya Çiftçi birinci, Reyhan Toraman ikinci, Nisan Çatalbaş üçüncü, U-17 kategorisinde Zeynep Aydemir birinci, Eylül Sena Ediz ikinci, Ecem Akova üçüncü, Elifsu Çizer dördüncü, Emine Defne Yüksel beşinci olurken, U14 kategorisinde Ali Tan Aydemir birinci, Ömer Aydın ikinci, Arda Ömer Olgungül üçüncü, Ahmet Emir Aydemir dördüncü oldu. Sporculara ödüllerini Eskrim İl Temsilcisi Tekin Aydemir ve Eskrim antrenörü Serap Tabakoğlu verdi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Serdivan Spor Salonunda Eskrim Antrenörü Ebru Daştan önderliğinde 25 sporcunun katılımıyla düzenlenen 97.Yıl Cumhuriyet Kupası Eskrim Turnuvası Kılıç dalında ise minik kızlarda Meryem İnci Sayar birinci, Ayşe Duru Taşçan ikinci, Hafsa Beril Demir üçüncü, Küçük kızlarda Yağmur Ece Ünsalan birinci, Esra Nehir Halil ikinci, Dila Pehlivan üçüncü, Karen Keskin dördüncü oldu.  Küçük erkekler kategorisinde Ahmet Mete Serbest birinci, Kaya Tan Doğan ikinci, Hazar Kerem Taşçan üçüncü, Kerem Yılmaz ise dördüncü oldu. Derece yapan sporculara ödüllerini ise, kategorilerinde birinci olan sporcuların anneleri takdim etti.

Yorumlar (0)
banner1
açık
Namaz Vakti 27 Kasım 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. EYÜPSPOR 11 28
2. TURGUTLUSPOR 11 24
3. VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 11 21
4. SERİK BELEDİYESPOR 11 19
5. SAKARYASPOR A.Ş. 11 19
6. KIRKLARELİSPOR 10 16
7. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 11 16
8. KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 11 15
9. KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 10 15
10. KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 11 14
11. BODRUMSPOR A.Ş. 11 12
12. TARSUS İDMAN YURDU 10 12
13. GMG KASTAMONUSPOR 11 12
14. SİVAS BELEDİYE SPOR 10 11
15. MAMAK FK 10 11
16. PENDİKSPOR 10 10
17. TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 11 10
18. PAZARSPOR 8 10
19. BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 8 9
20. KARDEMİR KARABÜKSPOR 11 -2
Takımlar O P
1. Alanyaspor 8 20
2. Fenerbahçe 9 20
3. Galatasaray 9 17
4. Gaziantep FK 9 14
5. Karagümrük 9 13
6. Başakşehir 9 13
7. Beşiktaş 8 13
8. Konyaspor 8 12
9. Rizespor 8 12
10. Kasımpaşa 9 12
11. Hatayspor 7 12
12. Trabzonspor 10 12
13. Göztepe 8 11
14. Malatyaspor 8 11
15. Sivasspor 8 9
16. Antalyaspor 9 9
17. Erzurumspor 8 8
18. Kayserispor 8 7
19. Gençlerbirliği 8 5
20. Denizlispor 8 5
21. Ankaragücü 8 2
Takımlar O P
1. Altınordu 10 20
2. Adana Demirspor 9 18
3. Ankara Keçiörengücü 10 18
4. Tuzlaspor 9 18
5. İstanbulspor 9 17
6. Samsunspor 10 17
7. Giresunspor 9 15
8. Bursaspor 10 14
9. Balıkesirspor 10 14
10. Altay 8 13
11. Akhisar Bld.Spor 10 13
12. Adanaspor 9 12
13. Ümraniye 10 10
14. Bandırmaspor 10 8
15. Boluspor 10 7
16. Menemen Belediyespor 8 6
17. Ankaraspor 9 5
18. Eskişehirspor 10 1
Takımlar O P
1. Tottenham 9 20
2. Liverpool 9 20
3. Chelsea 9 18
4. Leicester City 9 18
5. Southampton 9 17
6. Everton 9 16
7. Aston Villa 8 15
8. West Ham 9 14
9. Wolverhampton 9 14
10. M. United 8 13
11. Crystal Palace 9 13
12. Arsenal 9 13
13. Man City 8 12
14. Leeds United 9 11
15. Newcastle 9 11
16. Brighton 9 9
17. Burnley 8 5
18. Fulham 9 4
19. West Bromwich 9 3
20. Sheffield United 9 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 10 23
2. Atletico Madrid 8 20
3. Villarreal 10 19
4. Real Madrid 9 17
5. Cádiz 10 14
6. Granada 9 14
7. Sevilla 8 13
8. Athletic Bilbao 9 12
9. Valencia 10 12
10. Elche 8 12
11. Getafe 9 12
12. Real Betis 10 12
13. Barcelona 8 11
14. Osasuna 9 11
15. Deportivo Alaves 10 10
16. Eibar 10 10
17. Real Valladolid 10 9
18. Levante 9 7
19. Huesca 10 7
20. Celta de Vigo 10 7