Gençlik Hizmetleri OlimpiyatYolunda

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İşitme engelli sporcularından Fatih Canbaz ve Elif Öner Türkiye Şampiyonu oldu. Canbaz ve Öner ilimizi Samsun’da yapılacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatlarında temsil edecek.

Gençlik Hizmetleri OlimpiyatYolunda
banner3

Amasya’da yapılan İşitme Engelliler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan ArifiyeAtılgansporKulübü sporcuları fırtına gibi esti.  PoomsePaır’de yarışan Fatih Canbaz ve Elif Öner İşitme Engellilerde Türkiye Şampiyonu oldu.

         Şampiyon sporcular 80 Kg.’daFatih Canbaz ve 57 Kg.’daElif Öner 27-30 Haziran 2017 Samsun’da yapılacak olan İşitme Engeliler Olimpiyatlarında ülkemizi temsil edecekler. PoomsePaır dalında ilimiz Taekwondobranşında ilk kez böyle büyük başarı elde etti.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo antrenörü Davut Cengiz ; “ Bizlere her konuda destek olan Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e , Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ederiz. Bu bizim ve ilimiz adına çok büyük bir başarı. Hedefimiz ise Sakaryamızı Olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil etmek.” Dedi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “ İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonu olan Fatih Canbaz ve Elif Öner’i tebrik ediyorum. Olimpiyatlara katılacak olan Canbaz ve Öner , ilimiztaekwondo tarihinde büyük bir başarıya imza attı. Bu başarıda pay sahibi olan sporcularımızın ailesi ve antrenörlerinede teşekkür ediyorum. Samsun’da yapılacak olan Olimpiyatlarda da şampiyon sporcular ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER