Ziya Cevherli Hız Kesmiyor

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, AK Parti Milletvekili aday adaylığında seçim ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ziya Cevherli Hız Kesmiyor
banner3

 
 

‘Daha iyi bir gelecek için Milletimiz tek güç’ sloganını kullanan Ziya Cevherli, adaylık başvurusunun ardından başladığı ziyaretlerinde tüm ilçe teşkilatlarını tek tek gezdi. Kısa zamanda çok sayıda seçmenle birebir görüşme fırsatı bulan Cevherli, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor.

 

Milletvekili adaylık tecrübesi bulunan Ziya Hoca’nın 21 Mayısta açıklanması beklenen listelerde seçilebilecek bir yerde olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Milletvekili seçilmesi halinde, milletimizin birlik ve beraberliği noktasında çalışmalarına yön verecek olan Ziya Cevherli’nin, sorunlarını çok iyi bildiği Sakarya ilimiz için önemli hizmetler yapması bekleniyor. Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür eden Cevherli; “Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Biz davamıza ilk günkü aşkla hizmet etmeye devam ediyoruz.” diyerek üzerine düşen görevleri her zaman yapmaya hazır olduğunu belirtiyor. 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER