Yürüyüşümüz Menzile Ulaşana Dek Sürecek

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, 1 Kasım erken seçim sürecinin yol haritasını açıkladı.

Yürüyüşümüz Menzile Ulaşana Dek Sürecek
banner3

 Toçoğlu, “Yürüyüşümüz menzile ulaşana kadar devam edecek. Hiçbir alternatif, hiçbir ihtimal AK Parti ailesini bu hedefinden uzaklaştıramayacak. AK Parti’ye yönelik çabası olanlara inat; kalıcı hedeflerin, yeni Türkiye yürüyüşünün yılmaz savunucuları olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen 104. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleri, il başkanları, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ile parti mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleştirilen program sonrasında Başkan Toçoğlu, sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu.

 

Türkiye Bizim Tek Realitemiz

Toçoğlu şu ifadelere yer verdi; “Bugün Sayın Başbakanımız başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için Ankara’daydık. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, belediye başkanlarımız, il kadın ve gençlik kolları başkanlarımızla Başbakanımızı dinledik. Türkiye bizim tek realitemizdir. Bu yüzden yeni bir seçime tüm teşkilat kademelerimizle birlikte hazırız. Her zaman ifade ettik; AK Parti Türkiye’nin fotoğrafıdır. Biz bu perspektifle bir aradayız. Yorulmadan, sıkılmadan çalışıyoruz.”

 

1 Kasım Kilit Bir Tarih

“Sayın Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi; yürüyüşümüz menzile ulaşana kadar devam edecek. Hiçbir alternatif, hiçbir ihtimal AK Parti ailesini bu hedefinden uzaklaştıramayacak. Partimizin yenilenmesiyle yeni Türkiye’yi kuracağız. AK Parti’ye yönelik çabası olanlara inat; kalıcı hedeflerin, yeni Türkiye yürüyüşünün yılmaz savunucuları olmayı sürdüreceğiz. 1 Kasım tüm teşkilat üyelerimizin gayretleriyle inşallah bu yürüyüşün kilit bir tarihi olacak.”

 

Türkiye Kazanacak

“Milletvekilleriyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla, belediyeleriyle, tüm teşkilat yapılarıyla, öncü ve güçlü Türkiye için: Biz hazırız. Siyasetimizin temelini ahlakla attık; inanç, dürüstlük ve hakkaniyetle davamıza öz kazandırdık. Hamdolsun iyi günler gördük. Görmeye de devam edeceğiz. Karamsarlığa asla yer yok. Değer üreten siyasetimizle Türkiye’ye kazandırdık, Allah’ın izniyle kazandırmayı sürdüreceğiz.”

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER