Yulug; Liderimizin Ardından Yürümeye Devam Edeceğiz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Hamdi Yulug Cumhur İttifakı sonucunda aday gösterilmedi. MHP’li Yulug, aday gösterilmediği için küsmediğinin ayrılığın olmadığının altını çizdi.

Yulug; Liderimizin Ardından Yürümeye Devam Edeceğiz
banner3

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Sakarya Büyükşehir Başkan Aday Adayı olan Hamdi Yulug;

 

“Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ülkücü bir neferi olarak 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Rabbimin izniyle aday adayı olduk. Ülkücülerin yönetim şeklini, millete hizmet sevdasını, yapılmamış projeleri nasıl gerçekleştirebildiklerini hemşerilerimize göstermek için ‘Biz Aday Adayıyız’ dedik. Ülkücü ve MHP’li  olmak bizim için bir onurdur. Bu onuru yıllardır taşıyoruz ve taşıyacağız. Bizler her zaman görev adamı olarak bir şekilde de olsa sahada davamızın neferi olarak üzerimize düşeni layıkıyla yapmaya çalıştık ve çalışacağız da... 

Aday Adayı olduğumuzda da ifade ettik, biz makam mevki peşinde olmadık! Binlerce canla kanla kurulan yükselen davanın peşinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Altın bulmaya değil bu dergahda altın olmaya talip olduk...

Hep tek bir hedefe koştuk! O da yüce Türk Milleti’ne ve ülkemize hizmet edebilmek aşkıdır. Genel Merkezimizin Sakarya’da AK Parti ile  Cumhur İttifakı kararı alması dolayısıyla aday gösterilmedik diye küsmek, ayrılmak bizim gibi dava adamlarının asla haddine değildir. Çünkü, bizler ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu süreçte Cumhur İttifakı’nın önemini çok iyi biliyoruz. Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyetinin temel harcıdır!.

Gelecek nesillere Bağımsız ve güçlü bir Türkiye Cumhuriyeti bırakmanın tek şartıdır!..

Cumhur ittifakı bizim namusumuzdur...

Cumhur ittifakı ile alakalı olarak taşıdığımız sorumluluk bilinciyle hareket etmeye devam edeceğiz!..

Cumhur ittifakı makam sahibi olmanın değil Vatan sahibi kalmanın anahtarı olduğunu biliyoruz. Cumhur İttifakı’nın Sakarya’da göstermiş olduğu başta Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce olmak üzere bütün adayları adaylarımız olarak görüp, 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkmaları için kendimiz aday gösterilmişçesine yanlarında olup destek vereceğiz.

Ülkücü feraset sahibidir, teşkilatın talimatlarına uyar kendi başına bireysel olarak hareket etmez, aksi takdirde kendisi sorumlu olur.

Bu inançla davamızın emrinde Liderimiz Türkmen beyimizin sonuna kadar yanındayız!..”

dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER