Yüce'nin Ziyaretleri Sürüyor

AK Parti’nin en önemli isimlerinden Sakaryalı Bürokrat Ak Parti Milletvekili aday adayı Ekrem Yüce, Ak Parti İlçe Teşkilatları ziyaretlerini sürdürürken, her kesimden gördüğü destek ve sevgiden dolayı son derece memnun.

Yüce'nin Ziyaretleri Sürüyor
banner3


 

Doğu Karadeniz Kalkınma Proje Başkanlığı (DOKAP) gibi çok önemli bir kurumdan memleketi Sakarya’ya hizmet etmek adına görevinden istifa ederek Sakarya Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Ekrem Yüce, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmiyor. İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Ak Parti Teşkilatları ziyaretlerine aralıksız devam eden Ekrem Yüce, sevgi seliyle ve arkasına aldığı binlerce sevenleriyle projelerini tek tek anlatıyor. Halktan birisi olarak mütevazı kişiliği, samimi sohbetleri, gözündeki hizmet aşkını anlatmaya devam ediyor. Tüm ilçe teşkilatları ve belediye başkanlarının da teveccühünü kazanan Yüce “biz hizmet için bir yola çıktık. Ülkemiz için çok önemli görevleri bürokrat kimliğiyle yerine getirdim. Edindiğim bu tecrübelerimi artık şehrim, memleketim olan Sakarya’m için kullanmak, şehrimin hizmetkârı olmak istiyorum. Bizim koltuklarda sevdamız olsaydı, önemli görevleri gerimizde bırakmazdık. Kalan ömrümü şehrimin hizmetiyle geçirmek için bu yola baş koyduk. Sakarya’mız ve ülkemiz için sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği vizyon ve misyon çerçevesinde Yeni Türkiye oluşumda bende rol almak istiyorum” şeklinde konuştu.

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce, seçim çalışmaları kapsamında sırasıyla; Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, Hendek İlçe Başkanı Ali kemal Sofu, Karapürcek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli ve Serdivan İlçe Teşkilatı Başkanı Burak Erken ve Yönetimini ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunarak sıcak temaslarını sürdürdü.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER