Yenikent Bölgesi'ne Etkin Hizmet

Yenikent Bölgesi ziyaretlerinde konuşan AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Yenikent Bölgemizi çok önemsiyor, geleceğine yönelik önemli projeler tasarlıyoruz. Bölgemizle ilgili her nokta, çalışma masamızda. Büyükşehir Belediyemizle eşgüdümlü, çözüm odaklı çalışmalarımız olacak.” dedi.

Yenikent Bölgesi'ne Etkin Hizmet
banner3

Işıksu Tempoyu Artırdı

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarında tempoyu yükseltti. Adaylığının açıklanmasının ardından ilk olarak Yenikent Bölgesi’nde yer alan Karaman ve 15 Temmuz Camili Mahallelerini ziyaret eden Işıksu, bölgeye verdiği önemi gösterdi. Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık ve 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ile bir araya gelerek istişarelerde bulunan Mutlu Işıksu, ziyaret programı kapsamında, Yenikent Halk Eğitim Merkezi’ne bağlı el sanatları, deri işletmeciliği kursiyerleri ve Karaman Sanat ve Meslek Eğitimi Kursiyerleri ile de buluştu.

 

Muhtarlarımızla Birlikte Çalışacağız

Yenikent Bölgesi’nin Adapazarı için çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Adayı Işıksu, bölgenin gelişme potansiyelinin bilincinde olduklarını vurguladı. “Cumhur İttifakı’nın birlik ruhuyla seçim sürecini başarıyla tamamlayacak; muhtarlarımızla birlikte yakın işbirliğiyle vatandaşlarımızın taleplerini inşallah hızla bir şekilde yerine getireceğiz.” diyen Mutlu Işıksu kursiyerlerle de yakından ilgilendi.  Mutlu Işıksu, “Sosyal projelerde yer alan kursiyerlerimiz hem yeteneklerini keşfediyor, hem de ev ekonomilerine katkı sağlıyor. El emeği çok güzel ürünler oluşturan tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. Böylesi hizmetleri artırma noktasında projelerimizi hazırlıyoruz. Yenikent Bölgemizi çok önemsiyor, geleceğine yönelik önemli projeler tasarlıyoruz. Bölgemizle ilgili her nokta, çalışma masamızda. Muhtarlarımıza misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER