'YENİ TÜRKİYE İÇİN BİRLİKTE ADIM ATACAĞIZ'

Aile ve Sosyal Politikalar eski dönem Bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Erenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeniyle düzenlenen programa katıldı. 

'YENİ TÜRKİYE İÇİN BİRLİKTE ADIM ATACAĞIZ'
banner3

HEYECAN UYANDIRDI

Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın aktif siyasete ara vermesinin ardından hiçbir programda görülmemesi ve sonrasında dün Düzce Mitinginde Başbakan ile görülmesi Sakarya’da büyük heyecan uyandırdı. Sakarya siyasetinin etkin isimlerinden Çiğdem Erdoğan Atabek’in ise zaman zaman parti çalışmalarına katıldığı görülüyordu.

 

“TARİHE GÖMÜLECEK”

Programda bir konuşma da yapan eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Çiğdem Erdoğan Atabek; 1Darbe Anayasasının 16 Nisan referandumundan sonra tarihe gömüleceğini belirterek, “Bugüne kadar bürokratların yaptığı hataların sonuçlarını siyasetçiler öderdi, bundan sonra inşallah bu sorunlar ortadan kalkacak. Bu sistem yeni anayasa ile ters yüz olacak. Bu sefer siyasetçiler bürokratlara uymak yerine bürokratlar siyasilere uyacak. O zaman gerçekten bu halk mecliste temsil edilecek, bu çok anlamlı ve önemlidir” şeklinde konuştu.

 

 "YENİ TÜRKİYE İÇİN BİRLİKTE ADIM ATACAĞIZ"

Yeni Türkiye için birlikte adım atacaklarının altını çizen Atabek, “Türkiye’nin dışında çok farklı olaylar gerçekleşiyor. Bugün sizler ailelerinizle vakit geçirmek yerine buraya geldiniz, bundan sonrada Kadın Kollarımızın organizasyonlarıyla kapı kapı ve mahalle mahalle gezeceksiniz ve işi yokuşa süren bürokratlara ve bize her türlü zararı vermeye çalışan dış lobilere hayır diyeceğiz. Türkiye’nin geleceğine, müreffeh yarınlarına evet diyeceğiz. Çocuklarımız, kadınlarımız ve geleceğimiz için evet diyeceğiz. 15 Temmuz’da bunu tüm dünyaya gösterdiniz, herkes sahalardaydı. Bende orada ikinci kızımın doğumuna çok kısa bir süre kala Valilik’teydim ve birçok teyzemizin Valiliği korumak adına nasıl müdahaleler ettiğini gördüm. Biz aynı mücadeleyi yine yapacağız ve çok büyük oy farkıyla yeni Türkiye için hep birlikte adım atacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER