Yavuz AK Gençliğin Toplantısına Katıldı

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik kolları Toplantısı Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Katılımıyla Gerçekleşti

Yavuz AK Gençliğin Toplantısına Katıldı
banner3


AK Parti İlçe Gençlik Kollarının her Hafta düzeli olarak gerçekleştirdiği Yönetim toplantısına bu Hafta Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu’nun Katılımlarıyla gerçekleşti.

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kollarının her Hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği yönetim toplantısına Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz katılarak Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgi bilgi vererek Gençlik Kollarıyla Hasbıhal etti.
Adapazarı İlçe Gençlik Kollarının Faaliyetlerini dinleyen Milletvekili Ali ihsan Yavuz Gençlik kollarının yaptığı çalışmalarını ve başarılarını tebrik ederek Gençlik Kollarının gelecekteki öneminde de bahsetti.
Gençlik Kolları Başkanı Alper Hasköylü Adapazarı olarak her zaman seçime hazırlıklı olduklarını ve yaptıkları faaliyetlerin detaylarından bahsederek Adapazarı ilçe Gençlik kolları olarak iyi ve güzel kadrosu olduğunu belirten Hasköylü bilgilendirme ve katılımdan dolayı Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve il Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER