Vekil Biliyorduk, Tuzluk Çıktı

RATED ortak yayınıyla yayınlanan Analiz programının konuğu, Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü, AK Parti Sakarya milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk’tü. Öztürk, Hakan Şükür için ‘Tuzluk’ dedi.

Vekil Biliyorduk, Tuzluk Çıktı
banner3

Radyonet stüdyolarında hazırlanan ve RATED’in ortak yayınıyla yayınlanan Analiz programının konuğu AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk’tü. Aday adaylığı sürecini değerlendiren ve kendisine sorulan sorulara çok içtenlikle yanıt veren Öztürk, Hakan Şükür ile ilgili çok ilginç bir yorum yaptı. Kendisiyle çok eskiden beri tanıştıklarını belirten Öztürk, Hakan Şükür için ‘Tuzluk’ dedi.

Ersin İbil’in Bir önceki programımızda Hakan Şükür için söylediklerini hatırlatması üzerine Hakan Şükür ile olan mazilerini anlatmaya başlayan Öztürk, “Ben Ahmet Akkoç İlkokulunda okurken, Hakan Şükür’den aynı yerde okuyordu, evi de hemen oradaydı. Çok top oynadık birlikte. Adapazarı Lisesi’nde de beraber okuduk. Hakan orada hep basketbol oynuyordu. Bizde onlarla birlikte basketbol oynuyorduk. Ben onu basketçi sanıyordum. Birgün karşıma futbolcu olarak çıktı. Zaten biz onu milletvekili sanıyorduk, başka bir şey çıktı” dedi.

Futbolcu olduğunu duydum, çok şaşırdım’

Hakan Şükür’ün futbolcu olduğunu öğrendiğine çok şaşırdığını belirten Öztürk, “Futbolcu olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Bursaspor’da parlayıp bir anda Galatasaray’a transfer oldu. Arkadaşlarımı arayıp sordum ‘Ya bu bizim basketçi Hakan mı?’ diye. Onlarda ‘evet’ dediler. Bende bunun üzerine ‘E o basketçi değil miydi?’ diye sordum. Onlarda bana ‘Meğer futbolcuymuş hiçbirimiz bilmiyormuşuz’ dediler” ifadelerini kullandı.

Milletvekili sandık, tuzluk çıktı’

Hakan Şükür’ün milletvekili sandıklarını ama tuzluk çıktığını belirten Öztürk, “Demek ki Hakan’ın böyle huyları varmış. Siz onu bir şey sanarken, o aslında başka dallarda çalışırmış. AK Parti’ye ilk katılacağı görüşme toplantısında da ben oradaydım. Hatta benimle birlikte fotoğraf çektirdi. Orada da farkettim ki çok politik bir kafası var. Hatta Taner Yıldız aracı olmuştu onun görüşmesine. BenTaner Bey’e de söyledim. Çünkü bir futbolcuda o kadar politik bir kafa düşünemiyordum. Tümünün toplamında basketçi sandığımız Hakan futbolcuymuş, Milletvekili sandığımız Hakan tuzlukmuş. Ben bunları gördüm Hakan’da” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER