banner28

ÜSTÜN 'SAKARYA İÇİN DAHA İYİ NE YAPABİLİRİZİ DÜŞÜNÜYORUZ'

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “Şehrimizi daha ilerilere götürecek çalışmalar için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Gerekli ziyaretleri yapıyor ve şehrimiz için istişarelerde bulunuyoruz. İnşallah daha çok çalışarak Sakaryamızı daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

ÜSTÜN 'SAKARYA İÇİN DAHA İYİ NE YAPABİLİRİZİ DÜŞÜNÜYORUZ'
banner3

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret etti. AK Parti Sakarya Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Recep Uncuoğlu’nun da yer aldığı ziyarette Bakan Eroğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten heyet, Sakarya’da hayata geçirilecek projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Hayırlı Olsun

Yapılan ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Üstün, “Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte şehrimizde hayata geçirilecek projelerle ilgili bakanımızla istişareler gerçekleştirdik. Çok önem verdiğimiz Aşağı Sakarya Sulama Projesi’nin 2 etabının yatırım programına alınması hususunda görüş belirttik” diye konuştu.

İstişarelerde Bulunduk

Üstün açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın başlatmış olduğu ‘1000 günde 1000 gölet’ projesi kapsamında şehrimizde yapım aşamasında bulunan 17 göletimizle ilgili devam eden süreçler hakkında Sayın Bakanımızla görüşme fırsatımız oldu. Yine Sapanca ilçemizde Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın inşa ettiği fidan borsasının daha etkin işlemesi konusunda istişarelerde bulunduk.”

Daha Çok Çalışacağız

“Şehrimizi daha ilerilere götürecek çalışmalar için girişimlerimizi sürdürüyoruz.  Gerekli ziyaretleri yapıyor ve şehrimiz için istişarelerde bulunuyoruz. Milletvekillerimiz ile de hep iletişim halindeyiz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi şehrimizin sorunları ile yakından ilgilenmek bizim görevimiz. ‘Şehrimiz için daha iyi neler yapabiliriz?’ bunun düşüncesindeyiz. İnşallah daha çok çalışarak şehrimizi daha iyi yerlere taşıyacağız.”

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER