ÜSTÜN HEDEFİ GÖSTERDİ TEK BAŞINA İŞ BAŞINA

AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Sakarya Milletvekili adayı Ayhan Sefer Üstün seçim çalışmaları kapsamında Erenler’de yaptığı çalışmalarda hedeflerinin tek başına iş başına gelmek olduğunu söyledi.

ÜSTÜN HEDEFİ GÖSTERDİ TEK BAŞINA İŞ BAŞINA
banner3

ÖZEL HABER

AK Parti Erenler İlçe teşkilatının ilçe genelinde düzenlediği seçim çalışmalarına katılan AK Parti genel başkan yardımcısı Ayhan Sefer Üstün buradaki programlarda vatandaşlar ile bir araya geldi.

 

Dilmen mahallesinde kurulan Pazar yerine giden Üstün burada kurulan parti standında vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılandı. Üye olmak isteyenleri partiye üye yaparak rozetlerini kendi elleri ile takan Üstün partilerine verilen destekten memnun olduğunu ifade etti.

Erenlerin mahallerinde düzenlenen vatandaşla buluşma toplantıları katılan AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ayhan Sefer Üstün burada yaptığı konuşmalarda AK Parti’nin bugüne karar hayata geçirdiği projeler ve hizmetlerden bahsederken bir diğer yandan da yeni dönem için harılanan seçim beyannamesini anlattı.

ÇİFTÇİYE KDV YOK!

Çiftçiye verilecek desteklerden bahseden Üstün 2002 öncesi çiftçinin halini elinde bulunan verilerle açıkladı.

Tarım Kredi kooperatifine borcu yüzünden Sakarya’da tam 12500 çiftçinin hapse girmek üzere olduğunu anlattı.

Çitçinin ürününün karşılığını bulmadığı günlerden bahseden Üstün “Sadece Sakarya’da 12500 çiftçimiz tarım kredi kooperatifine olan ödenemeyen borç yüzünden hapse girmek üzereydi. İktidara geldikten sonra yaptığımız kanuni düzenlemeler ile çiftçimizi bu durumdan kurtardık. Sonrasında ise sürekli gelişen tarım politikalarımıza çiftçimizin yanlarında olduğunu gösterdik. Şimdi ise çiftçilere 30 bin tl karşılıksız destek verirken yem ve gübrede ise kdv’yi kaldıracağız.” dedi.

GENÇ GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Üstün açıklamalarına “Yaptığımızı çalışmalar neticesinde çok kapsamlı bir seçim beyannamesi hazırladık. Halkın isteğini önceleyerek bir seçim programı ile halkımızın karşısına çıktık. Genç kardeşlerimize destek olma. imkan sunma noktasında iş kurmak isteyen genç kardeşlerimize 50 bin TL hibe, 100 bin TL ise faizsiz kredi vereceğiz. Gençlerin bizim için önemi büyük. Bu manada tüm bu imkanları kendilerine sunacağız.” şeklinde sürdürdü.

 

TEK BAŞINA İŞ BAŞINA

Yapılan seçim çalışmalarının halkta karşılık bulduğunun altını çizen Ayhan Sefer Üstün “1 Kasım seçim çalışmalarında Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde gördük ki, yaptığımız açıklamalar ve vaatleri yerinde bulunmuş. 1 Kasım seçimlerinde yeniden vatandaşlarımızın ilgisine mazhar olduğumuzu hissediyoruz. Ve inanıyoruz ki 1 Kasım seçimlerinde Tek Başına İş başına geleceğiz. Yarım kalan ve yapılacak işlerimiz hayata geçireceğiz.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 05:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER