Üstün Genel Başkan Yardımcısı Oldu

AK Parti Sakarya 25. Dönem Milletvekili TBMM eski İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün AK Parti Genel Başkan yardımcısı oldu.

Üstün Genel Başkan Yardımcısı Oldu
banner3

AK Parti’nin 12 Eylül’de yapılan 5. Olağan kongresinde MKYK üyesi seçilen Eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün AK Parti’de yeni oluşturulan İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan yardımcılığına getirildi

Kongreden sonra ilke kez bu akşam yapılan AK Parti MKYK toplantısı sonrasında Genel Başkan yardımcılığına getirilen Üstün’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

TOÇOĞLU BAŞARI DİLEDİ

MKYK Toplantısı sonrasında Genel Başkan yardımcılığına getirilen Ayhan Sefer Üstün’e ilk tebrik ve başarı dileği Sakarya Büyükşehir Belediye  Başkanı Zeki Toçoğlu’n dan geldi.

Twitterdan bir mesaj yayınlayan Toçoğlu Üstün’ü tebrik ederek “Dava arkadaşınız Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Ülkemize ve Şehrimize hayırlı olsun. Ayhan Sefer Üstün'ün üstlenmiş olduğu bu görev şehrimiz için büyük anlam taşıyor. Birlikte daha hayırlı hizmetler üreteceğiz inşallah” dedi

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2015, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER