Uncuoğlu Bülbül'ün Sözlerini Değerlendirdi

MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil tarafından hazırlanarak sunulan Net Bakış programına konuk olan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ün açıklamalarıyla ilgili olarak konuştu.

Uncuoğlu Bülbül'ün Sözlerini Değerlendirdi
banner3

“İÇ İÇE GİRİYORLAR”

Yaklaşık 1 saat 20 dakika süren programda referandum süreci, Anayasa değişikliği, Ak Parti’nin stratejileri gibi birçok konuda çeşitli açıklamalarda bulunan Milletvekili Uncuoğlu, “15 Temmuz’u organize edenler Türkiye’de bu milletin değerleriyle birlikte olduğunu gösterip bu milleti kandırmış ve inancını istismar etmiş ve böylesine büyük bir ihanetin içerisinde olmuştur. Bu hainleri kendi topraklarına alan Yunanistan, NATO’da görevli hainlere sığınma hakkı veren Almanya gibi ülkeler bu ülkeye müttefik gösterenler bu ihanetin arkasındadır. Bu ülkeye çeşitli zarar verenlerin bugün ‘hayır’ diyenlerin başında da çeşitli STK’lara kaynak aktardıklarını biliyoruz. Zaman zaman HDP bunlarla iç içe giriyor ve bunları koruyan ülkelerde var. Bugün ‘hayır’ diyenler FETÖ, DHKP-C ve PKK gibi tüm terör örgütleriyle aynı safta yer alıyor gibi gözüküyor” ifadelerini kullandı.

[ilgili-haber=29800]

“KARARI GÖZDEN GEÇİRİN”

15 Temmuz’u hazırlayanlarla hayır diyenlerin aynı safta gözüktüklerini ve bunun nedenini açıklayamadıklarını belirten Uncuoğlu, “Biz seçmenimizin iradesini küçümsemiyoruz, hayır diyenleri küçümsemiyoruz ancak bu kararı verirken kişinin hangi tarafta kaldığını gözden geçirmesini istiyoruz. Sayın Bülbül’ün açıklaması hem bunu hem de 15 Temmuz’u hazırlayanlarla yan yana kalanları işaret etmektedir. 15 Temmuz’u organize eden FETÖ ile aynı safta kalıyorsanız ve bunun gerekçesini izah edemiyorsanız kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER