Tever’den Özkoç’a Tokat Gibi Cevap

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den Engin Özkoç'a ayar! CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef göstererek açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalara Tever'den cevap geldi!

Tever’den Özkoç’a Tokat Gibi Cevap
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için, “enkaz” ifadelerini kullanarak, “Merak etmeyin Erdoğan’ın enkazını kaldıracağız. Türkiye refah ve kalkınmış bir ülke haline gelecek. Ekonomik sorunlar bitecek. Türkiye’ye lazım olan sağlam bir sistem! Yapacağız!” açıklamalarına yer veren Engin Özkoç’u fena bozdu!

ERDOĞAN ENKAZINI KALDIRACAĞIZ

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Resmi Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef göstererek,

Merak etmeyin Erdoğan’ın enkazını kaldıracağız. Türkiye refah ve kalkınmış bir ülke haline gelecek. Ekonomik sorunlar bitecek. Türkiye’ye lazım olan sağlam bir sistem! Yapacağız!

şeklinde konuştu.

O ENKAZI 18 YIL ÖNCE DEVRALDIK

Bu açıklamanın ardından, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever de twitter hesabından bir açıklama yaparak, Özkoç’u bozdu. İşte Tever’in açıklaması:

“Sayın Erdoğan, 18 yıl önce bir enkaz devralarak milletimizin teveccühüyle Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Hiç merak etmeyin, bu kutuplaştırıcı zihniyetiniz ve nefret politikanız tarihin karanlık sayfalarına gömülüp gidecektir.”

İşte İlgili Tweetler:

engin ozkoc

yunus tever

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 17:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin yağcı
Nurettin yağcı - 3 gün Önce

Çok düşündüm Engin Özkoç’a ne cevap vereyim diye ancak gördüm ki benim ona cevap vermeme gerek kalmamış Sayın il başkanım gereken cevabı bildirmiş işte ben böyle başkanlarla yürüyorum bu kutlu yolda

R.Erdoğan Yılmaz
R.Erdoğan Yılmaz - 3 gün Önce

Uslanmaz arlanmaz Chp zihniyetine Ak parti terbiyesi ile cevap vermiş Yunus başkan.

SIRADAKİ HABER