Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum..

AK Parti yerel seçim aday tanıtımına 24 saatten az bir süre kala adaylık bekleyen aday adayları çalacak telefonu beklemeye başladı. Heyecanın doruk noktada olduğu aday adaylarından bazılarının da yarına hazırlık yapmaya başladığı gelen bilgiler arasında.

Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum..
banner3


AK Parti'nin Sakarya'da ilçe adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yarın açıklanacak. Sakarya Spor Salonunda saat 15:00’de yapılacak aday tanıtım programı ile kamuoyuna açıklanacak adaylar 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalara hemen başlayacak.

Uzun süredir devam eden aday adaylığı sürecinde bugüne kadar ortaya birçok isim atıldı ancak net bir bilgi şu ana kadar hiçbir şekilde dışarı sızmadı.  Merakla beklenen adayların kim olacağı sorusu ise yarın yapılacak aday tanıtımı öncesinde bu gece saatlerinde cevap bulacak.

Gecenin ilerleyen saatlerinde aday olacak isimlerin İl başkanı Yunus Tever’e iletilmesi beklenirken bu saatten sonra da Başkan Tever’in aday olacak isimleri aramasının ardından kamuoyunda da öğrenilebilecek.

Öte yandan İl Başkanı Yunus Tever’in bu gece öğreneceği listede yazılan isimleri arayarak yarına hazır gelmelerini isteyeceği gelen bilgiler arasında.

AK Parti'de ve Sakarya kamuoyunda kimlerin aday olarak açıklanacağı oldukça merak edilirken aday adayları da heyecanlı bir şekilde telefonlarının başında gelecek haberi bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER