Sofu'dan Tever'e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti İlçe Başkanlığından Hendek Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa ettikten sonra çalışmalarını cenaze taziyeleri, düğün, hasta, kahvehane, mahalle ve ev ziyaretlerini aralıksız sürdüren Ali Kemal Sofu çalışmalarını artırarak devam etti.

Sofu'dan Tever'e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Sofu, 2018 in son gününde İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan’ı ziyaret ederek, son günlerde Hendek ilçesinde oluşan ve Türkiye gündemine oturan olay ve diğer asayiş konularında fikir alış verişinde bulundu. 

   Ali Kemal Sofu ve Hamit İsmailoğlu, AK Parti Sakarya yeni İl Başkanı Yunus Tever’ i makamında ziyaret ederek ‘Hayırlı Olsun’ temennilerini iletip, Sakarya’daki güncel ve gündem konuları hakkında sohbet ettiler.

  Sofu ve İsmailoğlu, bir kaza sonucu yaralanan Hendek ilçesinin sevilen gençlerinden Mehmet Çamur’u hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

    Sofu, 31 Aralık akşamı Mekke’nin Fethi olması dolayısıyla Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen ‘’Mekke’nin Fethi ışığında Yeni Fetihler ‘’  konulu konferansa katıldı. Daha sonra 2018 in son saatlerini ve 2019 un ilk saatlerini Hendek itfaiye erlerinin yanında geçirdi.

    Sofu ve İsmailoğlu, 1 Ocak ta Çamlıca ve Yeşilyurt mahallerindeki cenazelere katılarak taziye ziyaretinde bulundu. Çamlıca’da esnaflara ziyarette bulunarak müşteri ve esnafla sohbet ettiler.

    2 Ocak ta Hendek ilçesinde yeni açılan işyerini ziyaret ederek iş yeri sahibine hayırlı ve bol kazançlar dilediler. Ardında Umreden Dönen Muzaffer Babaoğlu’na da ziyaret gerçekleştirdiler.

     Sofu”  Hendeğimizi 7 yıl boyunca karış karış gezdik. Mahallelerdeki esnafı ziyaret etmeyi gördüğümüz her kişinin de elini sıkmayı ihmal etmedik. Görevimizi icra ederken oluşan dostluklar ve kardeşliklerimiz oldu. Oturup hoş sohbet ettiğimiz, sıcak çayını içtiğimiz çok kişi var. Bu nedenledir ki istifamızın ardından yaptığımız rutin gezilerimizi bırakmadık. Bizim için esas olan edindiğimiz bu dostlukları aday olsakta olmasakta kaybetmemektir.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER