Seçime 'Bakan'sız Giriyoruz

7 Haziran Genel seçimlerimden bir hükümet çıkmayınca oluşan geçici bakanlar kurulunda Sakarya milletvekillerinden hiç biri yer almadı.

Seçime 'Bakan'sız Giriyoruz
banner3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Geçici bakanlar kurulunu onayladı. Yeni kabinede uzun yıllar sonra Sakarya vekillerinden bakanlığa getirilen AK Parti Sakarya milletvekiki Doç. Dr Ayşenur İslam yer almadı. 

Fatma Şahin'den sonra Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığına getirilen ve bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıklıkla söz ettiren AK Parti Sakarya Milletvekili Doç Dr. Ayşenur İslam seçim hükümeti kabinesinde yer almaması sürriz olarak değerlendirildi. 

Bakanlığı süresinde Sakarya'nın bir çok sorununa çözüm getiren ve ilimizdeki birçok yatırıma öncülük eden Ayşenur İslam'ın kabinede yer almaması Sakarya'nın 1 Kasım seçimlerine bakansız gideceği anlamına geliyor. 

Daha önce Sakarya milletvekillerinxem bir bakan olmaması ilimizde sıklıkla tartışılırlen şimdi ki bu durumun Sakarya da nasıl karşılanacağı ve AK Partinin Sakarya oylarına olumsuz yansıyıp yansımayacağı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER