Referandumda Türkiye Şampiyonu Olacağız

Sakarya’da gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “AK Parti bir samimiyet hareketidir.

Referandumda Türkiye Şampiyonu Olacağız
banner3

Kuruluşundan bugüne halkın istediği şekilde çalışmalarını sürdüren partimiz referandum sürecinde de bu samimiyetinden taviz vermemelidir.” derken İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti Sakarya olarak referandum çalışmaları kapsamında 10 günde 590 program gerçekleştirdik. 16 Nisan’da ‘EVET’ oylarının sandıktan ezici bir üstünlükle çıkması için Sakarya’da son güne kadar çalışmalarımızı aynı tempoda sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Sakarya’da ki belediye başkanları ile yerel yönetimler istişare toplantısı gerçekleştirdi. Hendek Uludere Tesislerinde gerçekleşen toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın yanı sıra Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve yönetimi, Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, ilçe belediye başkanları ve yerel yönetimlerde görevi olan AK Partili meclis üyeleri katıldı.

“AK Parti Samimiyet Hareketidir”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, yaptığı konuşmada referandum sürecindeki çalışmalara değinerek, “AK Parti bir samimiyet hareketidir. Kuruluşundan bugüne halkın istediği şekilde çalışmalarını sürdüren partimiz referandum sürecinde de bu samimiyetinden taviz vermemelidir. İçtenlikle vatandaşlarımızın yanına giderek tek tek temas kurmalı ve referandumda neden ‘EVET’ oyu vermemiz gerektiğini en iyi şekliyle anlatmalıyız.” İfadelerini kullandı.

“Gerektiği Şekilde Cevap Verilecektir!”

Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Ülkemiz için çok kritik bir dönemeç noktası olan 16 Nisan referandumu için vatandaşlarımızın olduğu her toprakta çalışmalarımızı yapmaya çalışıyoruz. Ancak bizleri 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde ve ekonomik saldırılarla yıkamayanlar, yükselişimizden korktukları için demokrasiyi çiğnemeye devam ediyor. Son olarak Hollanda, kendi vatan toprağımız olan konsolosluğumuza Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızın girişini engelledi. Devletimiz, bu gibi demokrasiye aykırı ve barbarca uygulamalara gerektiği şekilde cevap verecektir. Milletimiz ise 16 Nisan’da EVET diyerek yedi düvele karşı iradesine sahip çıkacaktır.” şeklinde konuştu.

10 Günde 590 Program

Referandum için teşkilatlarıyla birlikte gece gündüz çalıştıklarını ifade eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Genel Başkanımızdan aldığımız talimat sonrasında referandum için son sürat çalışmaya başladık. AK Parti Sakarya olarak referandum çalışmaları kapsamında 10 günde 590 program gerçekleştirdik. 16 Nisan’da ‘EVET’ oylarının sandıktan ezici bir üstünlükle çıkması için Sakarya’da son güne kadar çalışmalarımızı aynı tempoda sürdüreceğiz. İnşallah Sakarya bu çalışmalarının karşılığını Türkiye 1.si olarak görecektir.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER