banner28

Mutlu Işıksu: 'Birlikte Çalışacağız Birlikte Başaracağız'

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, partisinin Adapazarı Belediye Başkan aday adaylarıyla bir araya geldiği toplantıda, “Adapazarı’mız için hep birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız” dedi.

Mutlu Işıksu: 'Birlikte Çalışacağız Birlikte Başaracağız'
banner3

Aday Adayları İle İstişare Toplantısı

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunan isimlerle istişare toplantısında bir araya geldi. Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı Belediyesi Başkanvekili Erol Aydın, Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Gençlik Kolları Başkanı Fahrettin Alemdar’ın da bulunduğu toplantıya, başkan aday adayları Oktay Yıldırım, Mustafa Ak, Haluk İldeniz, Ulvi Çavdaroğlu ve Rıdvan Özüm de katıldı.

 

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çektiği konuşmasında, “AK Parti, bir vefa partisidir. Adapazarı sevdalılarıyla 31 Mart'a hep birlikte, omuz omuza hazırlanacak ve süreci milletimizin gönlüne girerek İnşallah alnımızın akıyla tamamlayacağız. Bu süreçte katkı sağlayan, destek olan tüm dava arkadaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

 “Adapazarı’mızı Geleceğe Hazırlayacağız”

Mutlu Işıksu, aday adaylarıyla zaman zaman bir araya gelmeye devam edeceklerini belirttiği konuşmasında istişareyle en doğru en güzel hizmetleri Adapazarılılarla buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Adayı Işıksu: “Bizim siyasetimiz sen, ben siyaseti değildir; vatandaşımıza en güzel hizmeti nasıl sunarız, Adapazarı’mıza başarılı bir geleceği nasıl hazırlarız, onun siyasetidir. Teşkilatımızda bir dakika dahi hizmet vermiş, Adapazarı sevdalısı tüm kardeşlerimizi kucaklayarak süreci beraber götürmek istiyoruz. 31 Mart'a hep birlikte, omuz omuza hazırlanacak ve süreci milletimizin gönlüne girerek İnşallah alnımızın akıyla tamamlayacağız. Adapazarı’mızı geleceğe hazırlayacağız.” diye konuştu.

 

“Adapazarı’na Sevdalıyız”

Birlik ve beraberliğin öneminden bahseden Mutlu Işıksu, “ Birlikten kuvvet doğar ve hamdolsun ki Adapazarı’mız  birlik ve kardeşlik yurdudur, huzur yurdudur. Tarihi ve kültürel birikimini Adapazarı’nda bir çınar misali büyütmüş çalışkan ve gönül dostu insanların şehridir. Biz bu şehre sevdalıyız, bu şehre hep birlikte hizmet edeceğiz, daha çok çalışacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER