Kıratlı, 'Partimin Emrindeyim'

Aday adaylığı süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Muhammet Kıratlı, “Aday adaylığım sürecinde şahsımdan desteklerini esirgemeyen siyasilerimize, partililerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma, basın mensuplarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kıratlı, 'Partimin Emrindeyim'
banner3

Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı, belediye başkan adayı olarak Fevzi Kılıç’ın adının açıklanması sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Kıratlı, “Bizim davamızda küskünlük, kırgınlık diye bir şey söz konusu olamaz. Siyasete başladığım AK Parti’ye uzun yıllar hizmet etme niyetindeyim. Dün olduğu gibi bundan sonra da partimin emrindeyim. 31 Mart’a kadar kendimiz aday olmuş gibi çalışacak ve büyüğümüz Fevzi Kılıç’ın belediye başkanı seçilmesine yardımcı olacağız. Aday adaylığım sürecinde şahsımdan desteklerini esirgemeyen tüm siyasilerimize, partililerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma, basın mensuplarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kılıç’ın adaylığının Erenler için çok önemli olduğunu belirten Kıratlı, “Siyasi büyüğüm olan eski İl Başkanımız Fevzi Kılıç’a Erenler Belediye Başkan Adaylığının hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti’de uzun yıllar il başkanlığı yapmış ve rekorlara imza atmış olan başkan adayımızın ilçemize değer katacağını düşünüyorum. İnşallah 31 Mart gecesi Erenler yeni bir rekora imza atarak Fevzi Kılıç’ı Belediye Başkanlığına taşıyacaktır” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER