KILIÇ 'TÜİK VERİLERİNDE SÜRPRİZ YOK'

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç TÜİK’in açıkladığı verileri değerlendirdi. Konuyla ilgili Sakarya Halk Gazetesine açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Kılıç sonuçların sürpriz olmadığını söyledi

KILIÇ 'TÜİK VERİLERİNDE SÜRPRİZ YOK'
banner3

Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı verilerin gayet olumlu olduğunu kaydeden AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, açıklanan rakamların kendileri için sürpriz olmadığını belirtti. Kılıç “Gayet olumlu gördüm. Sakarya, yaşanılabilir şehirlerin başında geliyor bunu biliyorduk fakat işin resmi kanaldan açıklanması çok önemli. Biz, Sakarya için çalışmalarımızı dün de sürdük bugün de. İşte bunun neticesini alıyoruz” dedi.

 

BAŞARININ GÖSTERGESİ
AK Parti’nin her alanda çalışmalarını sürdürdüğüne işaret eden Kılıç, Sakarya’yı bundan sonra daha güzel günlerin beklediğini ifade etti. Başkan Kılıç şöyle konuştu: “AK Parti’nin ulusaldaki başarıları, yereldeki başarıları da beraberinde getiriyor. Gerek milletvekillerimiz ve gerekse Büyükşehir Belediye başkanımız ilimizin kalkınması ve gelişmesi için var gücüyle çalışıyor. Açıklanan rakamlar başarının göstergesidir”   

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER