KARASU'DA YATIRIMA MECLİS ÜYESİ ENGELİ!

Karasu Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda Karasu Belediyesi'ne ait Karsaş A.Ş.'nin sermaye arttırımı isteği 6 AK Partili ve 5 MHP'li Meclis Üyesi'nin kararıyla komisyona dahi gönderilemeden reddedildi. Kararın reddedilmesi Karasu Belediyesi'nin asfalt çalışması yapamamasına sebep olacak.

KARASU'DA YATIRIMA MECLİS ÜYESİ ENGELİ!
banner3

11 MECLİS ÜYESİ!

Karasu Belediyesi'nin Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında Karsaş A.Ş.'nin yüzde 100 sermaye arttırımı için kararın komisyona gönderilmesi maddesi, 6 AK Partili ve 5 MHP'li Meclis Üyesi'nin, "Konuyla ilgili bilgimiz yok, bilgi istemiyoruz ve reddediyoruz" ifadeleriyle komisyona dahi gönderilmeden reddedildi. Karsaş A.Ş.'nin Asfalt Planti'nin alabilmesi için gerekli olan sermaye arttırımının reddedilmesi ise Karasu Belediyesi'nin özellikle asfalt bekleyen bölgeleri yaz aylarına kadar yetiştirememesi ve asfalt çalışmalarının gerçekleşmeyeceği anlamına geldi.

 

İNCELEMEDEN REDDEDİLDİ

Yaklaşan yaz sezonu öncesi yetiştirilmesi gereken asfalt çalışmaları için gerekli olan Asfalt Planti'nin komisyona gitmesi isteği toplamda 11 Meclis Üyesi tarafından reddedilince önerge incelenemeden reddedilmiş oldu. Bu önergenin reddedilmesi sebebiyle Karasu'da asfalt bekleyen bölgelerin çalışmaları yapılamayacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER