KADIN KOLLARI BAYRAK AÇTI

AK Parti Sakarya Kadın Kolları yürütme ve yönetim kurulu üyelerinden Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi müdürlüğü için yapılan atamalara tepki geldi. Kadın Kolları üyeleri Akyazı Sosyal Gelişim Merkezine atanan iki isme tepki gösteren fake hesaba destek verdi.

KADIN KOLLARI BAYRAK AÇTI
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler daire başkanlığına bağlı Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi müdürlüğüne AK Parti Erenler Kadın kolları başkanı Belgin Demirağ ve yine aynı kurumun halkla ilişkiler müdürlüğüne ise Akyazı Kadın kolları başkanı Oya Asan atandı. Ekrem Yüce tarafından yapılan bu atamalara sosyal medyada fake (sahibi belli olmayan) bir hesaptan tepki gösterildi. Şehirdeki haber siteleri, gazeteciler ve milletvekillerini etiketleyerek yapılan tepki paylaşımlarına Sakarya kadın kolları üyeleri de destek verdi.

Kadın kollarından yapılan bu paylaşımlar parti içerisinde tepki çekti. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Varol
Ayşe Varol - 7 ay Önce

Ortaokul mezunu,vasıfsız,liyakatsız bir ev hanımının sırf Akp li diye böyle bir göreve atanmasını şiddetle kınıyorum.Bu kadar işsiz varken,bir iki ev toplantısı yaptı diye,insanlara tepeden bakan,önce Erenler mahalle başkanı,daha sonra meclis üyesi şimdi de müdürlük görevine getirilen bu Belgin Demirağın nasıl bir torpilinin olduğunu merak ediyoruz.Bu tip kayırmacılıklar,köklü bir parti olan Akp nin sonunu hazırlamaktadır.Parti işi gönül işidir ama bu tip makamlarla gönül işinden çıkıp maaş işine bağlanmıştır.

SIRADAKİ HABER