Güven Övün Açıklama Yaptı

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, AK Parti’ye dönüşü üzerine bir açıklama yayımladı. Başkan Övün açıklamasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce vurgusu yaparak,” İlçemizi bu nimetten mahrum bırakamayız” dedi.

Güven Övün Açıklama Yaptı
banner3

PAMUKOVA SIRTINDAKİ KAMBURDAN KURTULDU

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, yaptığı açıklamada seçim zamanından bahsederek, “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde “Önce Pamukova” diyerek tüm siyasi eğilimleri Saadet Partisi çatısı altında birleştirerek bir Pamukova ittifakı kurmuştuk. Niyetimiz sadece kendini düşünen, Pamukova’yı baskı, korku ve tehditle yönetenlerden kurtarmaktı. Bu seçimi bir partiler, genel başkanlar yarışı olmaktan çıkarmış isimler yarışı haline getirmiştik. Tüm Pamukova buna inandı ve şimdiye kadar soy attıkları partileri bırakarak bizleri destekledi.31 Mart’ta Pamukova ayağındaki prangadan, sırtındaki kamburdan kurtuldu” şeklinde konuştu.

İLÇEMİZİ BU NİMETTEN MAHRUM BIRAKAMAYIZ

Pamukova’yı bir adım öteye götürmek için canla başla çalışıyor, bu beldenin makus talihini tersine çevirmek için çaba sarf ediyorum. Pamukova bugüne kadar hizmet anlamında hep öksüz kaldı.24 Haziran milletvekili seçimlerinde Sakarya’nın her ilçesinde gece gündüz beraber çalıştığımız milletvekili adayımız Sayın Ekrem Yüce Büyükşehir Belediye Başkanımız olmuşken Pamukova’yı bu nimetten mahrum etmek bu güzel ilçeye yapılacak olan en büyük haksızlıktı. Yoğun şekilde yaptığımız istişareler sonunda memleketimizin ali menfaatlerini düşünerek siyasi hayatımıza bize inanan dostlarla beraber tekrar Ak Parti’ de devam etme kararı almış bulunuyoruz.

Bu süreçte bizi bağrına basan, güzel dostluklar edindiğim milli görüş camiasına teşekkürü bir borç bilirim.

Bundan böyle Pamukova’mızı hakkettiği yere ulaştırmak için daha sağlam adımlarla, daha güçlü bir sesle hizmete devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER