banner28

Genel Merkez'den Sakarya Teşkilatlarına Ziyaret

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları  MYK Üyesi, Dış İlişkiler Başkanı İskender Karakaya ve MKYK Üyesi, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Halil Özkan Sakarya Teşkilatlarını ziyaret etti.

Genel Merkez'den Sakarya Teşkilatlarına Ziyaret
banner3

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Orhan Camii'nde sabah namazı ile güne başlayan heyet hazırlanan yoğun programa iştirak etti.

 

Karasu ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantılarına katılan İskender Karakaya ve Hilmi Özkan önümüzdeki dönemde uygulanacak gençlik politikaları ile ilgili bilgi vererek uygulama yöntemlerini anlattı.

 

İlçe ziyaretlerinin ardından İl Yönetim Kurulu Toplantısında konuşan İskender Karakaya "Sabah namazından beri Sakarya'da çeşitli programlarda beraberdik, bu güzel teşkilatlanma ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederim." dedi.

 

Toplantı sonunda ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getiren İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir İl ve İlçe Teşkilatları adına teşekkür etti.

 

Günün son programı olarak Erenler İlçe Gençlik Kolları tarafından Suriye için yola çıkarılan yardım tırı Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER