Ferizli'de Evet Çalışmaları Hız Kazandı

Ferizli’de referandum sürecinde yürütülecek ‘Evet’ kampanyası için hazırlıklar başladı. AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığınca, cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin anlatıldığı "Kararımız Evet" sloganlı kitapçık Ferizli’de tüm esnaflara ve vatandaşlara dağıtılmaya başlandı.

Ferizli'de Evet Çalışmaları Hız Kazandı
banner3

Sabahın erken saatleriyle birlikte Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Samet Zurnacı ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kaşkaş, tüm esnafı tek tek dolaşarak cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin anlatıldığı "Kararımız Evet" sloganlı kitapçığı dağıttılar. Kafasında soru işareti olan esnaflara çeşitli bilgilendirmede de bulundular.

Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığınca hazırlanan "Kararımız Evet" başlıklı kitapçıkta sistem, ‘Kalıcı siyasi istikrar’, ‘Hızlı ve etkili icraat’, ‘Güçlü yasama, güçlü icraat’, ‘Güvenli ve huzurlu Türkiye’, ‘Güçlü Meclis, güçlü temsil’, ‘Birlik ve uzlaşma’ ve ‘Güçlü yönetim, güçlü Türkiye’ vurgusuyla 7 başlık altında toplandı. Kitapçıkta Anayasa Değişikliği Kanunu'nun 18 maddesi ayrıntılı bir şekilde ele alındı.

Başkan Soğuk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modelinin oluşacağını, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir işleyişin hâkim olacağını, bürokrasinin azalacağını, büyümenin hızlanacağını, 2023 ve ötesine uzanan hedeflerin ivme kazanacağını vatandaşlara vurguladı. Güçlü bir Ferizli ve Türkiye için Evet demeye davet etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER