banner28

Erenler'de 3 İsim Ankara'ya Çağırıldı

31 Mart Yerel Seçimleri için ilçesinden belediye başkan aday adayı olmak için istifa eden AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz'ın yerine atanacak isim belirleniyor.

Erenler'de 3 İsim Ankara'ya Çağırıldı
banner3

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkezinden gelen bir komisyon, belediye başkan aday adaylığı için istifa eden ilçe başkanlarının teşkilatlarına atama yapmak için adaylarla mülakat yapmıştı. Komisyonca belirlenen bazı isimler Ankara'ya çağrılmaya başladı.

 

Doğrusever, Çelik ve Şen Davet Edildi

Genel merkez komisyonunun ilçe başkan atamaları için her ilçeden 3 ismi belirleyerek Ankara'ya davet edeceği biliniyordu. Erenler İlçe Başkanlığı için üst kurula kalan 3 isim belli oldu. Edinilen bilgilere göre Resul Erdoğan Yılmaz sonrasında vekaleten ilçe başkanlığı görevinde bulunan Beşir Doğrusever'in yanı sıra Erol Çelik ve Harun Şen de AK Parti Genel Merkezine davet edildi. Genel Merkezde mülakata girecek bu 3 isimden biri AK Parti Erenler İlçe Başkanı olacak.

 

Öte yandan Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan ve aday olarak Fevzi Kılıç isminin açıklanmasından sonra parti teşkilatı için de başvuru yapan Cevdet Koç, Ankara'ya çağrılan isimler arasında yer almadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER