ERDOĞAN İLE GÖRÜŞEN ALEMDAR’IN KEYFİ YERİNDE

Serdivan Belediye başkanı Yusuf Alemdar önceki akşam AK Parti İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen 18. yaş günü kutlamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşme sonrası Alemdar’ın neşesi görülmeye değerdi.

ERDOĞAN İLE GÖRÜŞEN ALEMDAR’IN KEYFİ YERİNDE
banner3

Alemdarın Keyfi Yerinde 

AK Parti 18. Yaş kutlama programı #YaşımızHep18 sloganı ile Serdivan İlçe teşkilatında gerçekleştirildi. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telefonla bağlanıp oradaki partililere seslenmesi damga vurdu. Parti binasın önünde toplanan coşkulu kalabalık işin güzel bir sürpriz  olan tele bağlantı katılımcıları oldukça memnun etti. Erdoğan’ın uzun sayılabilecek konuşması sık sık sloganlarla kesilirken başkan Alemdar’da coşku ve sevinci yaşadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partililere yaptığı konuşmanın ardından bir süre özel olarak görüştüğü Yusuf Alemdar’ın telefon görüşmesinin ardından hayli neşeli olduğu ve bu keyifli anlarını oradaki vatandaş ile paylaştığı gözlerden kaçmadı.

Editörümüzün ‘Cumhurbaşkanımız ile ne görüştünüz, keyfinize diyecek yok’ şeklindeki sorusuna da espiri bir cevap veren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar “Kendisi ile konuştuğumuz ikimizin arasında, sana söyleyemem” şeklinde cevap verirken ardından da “Cumhurbaşkanımız kutlama programına sürpriz şekilde bağlantı ile katıldı ve bizi çok mutlu etti. Kendisinin ilçe teşkilatımızın programına katılması bizleri ziyadesi ile onore etti ve mutlu olduk. Tabi ki bunun keyfini çok güzel.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER