ERDOĞAN 15.00'DA DEMOKRASİ MEYDANINDA

Anayasa Değişikliği Paketi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili olarak 30 büyükşehirde gerçekleştireceği miting programı kapsamında 16 Mart’ta Sakarya’ya geliyor. Demokrasi Meydanı’nda saat 15:00'te gerçekleşecek olan mitingde Sakaryalılara seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan birde toplu açılış töreni gerçekleştirecek.

ERDOĞAN 15.00'DA DEMOKRASİ MEYDANINDA
banner3

DEMOKRASİ MEYDANI’NDA KONUŞACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Büyükşehirde gerçekleştireceği miting programı kapsamında 16 Mart’ta Sakarya’ya geliyor. Saat 15:00’da Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirecek olan mitingde Anayasa Değişikliği Paketi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili olarak Sakaryalılara hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gerekçelerini anlatacak.

 

 TOPLU AÇILIŞ YAPILACAK

Öte yandan Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan miting programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasının ardından toplu açılış töreni de gerçekleştirilecek. 384 milyon TL değerindeki 43 eserin açılışını gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Sakarya’dan ayrılacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER