Duvarlar 'EVET' ile Donatıldı

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, referandum için hazırlık çalışmalarını tamamladı. İlçe merkezlerinde duvarlar ‘EVET’ kampanyası için donatıldı.

Duvarlar 'EVET' ile Donatıldı
banner3

16 Nisan'da yapılacak halk oylaması için sahaya inen AK Parti Sakarya İl Başkanlığı hazırlık çalışmalarını tamamladı. Şehrin işlek caddelerinde 'EVET' kampanyasını tanıtım için duvar giydirmeleri yapıldı. Referandumda vatandaşlara dağıtılacak tanıtım malzemeleri de hazırlandı.

Önümüzdeki günlerde tam manasıyla sahaya inerek vatandaşlar ile birebir temasta bulunacak olan İl Başkanı Fevzi Kılıç ve ekibi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine güçlü bir ses vermek adına Sakarya'yı Türkiye birincisi yapmak için çalışacak. 2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %69.08 ile Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek veren Sakarya, yapılacak olan referandumda bu oy oranının da üstüne çıkmayı hedefliyor.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı hizmet açılış töreni için de hazırlıklar tam gaz sürerken, yapılacak olan mitinge rekor katılım bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER