Demokrasi Şenliğinde Buluşalım

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu AK Parti 5. Olağan kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Demokrasi Şenliğinde Buluşalım
banner3

AK Parti 5. Olağan İl Kongresi’nin büyük bir demokrasi şenliği içerisinde geçeceğini belirten Başkan Toçoğlu, “Yenilenen teşkilatlarımızla her zaman olduğu gibi Sakarya’da AK Parti’yi daha ileriye taşımanın mücadelesini vereceğiz. Bu kutlu dava için yarın 11.00’da Serdivan Spor Salonu’nda buluşalım. Sakarya’nın AK Parti’nin kalesi olduğunu bir kez daha gösterelim” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 7 Şubat Cumartesi günü, Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İl Kongresi’nin büyük bir demokrasi şenliği içerisinde geçeceğine vurgu yapan Başkan Toçoğlu, Sakarya’nın demokrasinin, özgürlüklerin, milli iradenin yanında olduğunu bir kez daha göstereceğini ifade etti.

Yeni Türkiye’ye İnandık
Başkan Zeki Toçoğlu, “Hemşerilerimizin destek ve dualarıyla bugüne kadar AK Parti’yi daima daha iyiye taşıdık. AK Parti’yi ülkemiz, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmenin mücadelesi olarak gördük. Yeni Türkiye’nin felsefesini bu şekilde belirledik. Yükselen demokrasisi ve güçlü ekonomisiyle artık Yeni Türkiye’den bahsediyoruz. İnşallah İl Kongremizin ardından aynı inanç ve kararlılıkla Genel Seçimlere hazırlanacağız. Genel Seçimler bizim için çok önemli” ifadelerini kullandı.

7 Haziran Milat Olacak
Başkan Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Sayın Başbakanımız da ifade ettiler; 7 Haziran Yeni Türkiye'nin kuruluşunda milat olacak. Yenilenen teşkilatlarımızla her zaman olduğu gibi Sakarya’da AK Parti’yi daha ileriye taşımanın mücadelesini vereceğiz. Bu kutlu dava için yarın 11.00’da Serdivan Spor Salonu’nda buluşalım. Sakarya’nın AK Parti’nin kalesi olduğunu bir kez daha gösterelim.” 

 

 

 


 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER