CHP Adaylarını Bulup Çalışmalara Başlayacak

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent ve ilçe başkanları, seçim çalışmalarını görüşmek üzere biraraya geldi.

CHP Adaylarını Bulup Çalışmalara Başlayacak
banner3

CHP Sakarya il binasında gerçekleşen toplantıda, 1 Kasım Genel Seçimlerinde nasıl bir yol izleneceği, saha çalışmalarının ne şekilde yürütüleceği ve görev dağılımları ele alındı.

Yakında seçim çalışmalarına start vereceklerini bildiren Ayça Taşkent, basına yaptığı açıklamada, CHP il ve ilçe örgütleri olarak tam bir işbirliği ve uyum içinde olduklarını söyledi.

 

Taşkent, şu bilgileri verdi:

“CHP Sakarya Milletvekili adaylarımız, önümüzdeki günlerde kesinleşecek. Biz de il ve ilçe örgütleri olarak yeni seçim sürecine hazırlık yapıyoruz. Biliyoruz ki ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerden barışa ve refaha ancak CHP ile çıkabiliriz. Kimin barışı kimin iktidarı istediğini, kimin elini taşın altına koyup kimin koymadığını bu süreçlerde hep birlikte gördük. CHP iktidarına her zamankinden çok ihtiyacımız var. Güç birliği, el birliği içinde bu sorumlulukla hareket ediyoruz.

Milletvekilimiz ve ilçe yöneticilerimizle birlikte ülke gündemini, kaygılarımızı, yapılan hataları, eksikleri ve partimizin yaklaşımını konuştuk, değerlendirdik."

 

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ

 

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, son günlerde yaşanan terör olaylarıyla ilgili de şunları söyledi:

"Yine sıkıntılı, acılı günlerden geçiyoruz... Tüm milletimizin başı sağolsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Üzgün olduğumuz kadar öfkeliyiz de. Yüreğimiz yanıyor. Kardeşliğimize, geleceğimize, birlik ve bütünlüğümüze saldıranlar asla amaçlarına ulaşamayacaktır. Bunu herkesin bilmesi gerek.

 

KANDAN BESLENENLERE LANET OLSUN

 

‘Önce Türkiye’ diyen bir siyasi bilinçle hareket etmemiz gerektiğini biliyoruz.Bugün söyleyebileceğimiz tek şey; aynı Genel Başkanı'mızın dediği gibi,bize bu acıyı yaşatanlara da kandan, gözyaşından beslenenlere de lanet olsun.

CHP olarak, bu topraklarda barışı egemen kılmak, sorunların çözümüne katkı sunmak adına elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER