Çelik'ten MBD Genel Merkezine Ziyaret

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve Yönetim Kurulu, Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Serdivan’daki Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, Yönetim kurulu üyeleri ve MBD Sakarya İl Teşkilatı hazır bulundular.

Çelik'ten MBD Genel Merkezine Ziyaret
banner3

Başkan Çelik gerçekleşen ziyarette, 15 Temmuz süreci,Konsey Seçimleri ve Referandum süreciyle ilgili ortaya koydukları duruştan dolayı dernek üyelerini tebrik etti.

Milli Birlik ve Düşünce Derneği'nde Hedef Büyük

Başkan Çelik’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren MBD Genel Başkanı Ercan, “Şu ana kadar derneğimize kayıtlı Sakarya'da 5820 üyemiz var. Sakarya’da 12 ilçede teşkilatlanmamız bitti.Diğer ilçelerimizde teşkilatlanmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte Türkiye genelinde ise 20 ilde yapılanmalarımıza ve faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hedefimiz; Faaliyetlerimizi ve teşkilatlanmamızı tamamlayıp Ankara'daki Genel Merkezimize taşınmak. Amacımız çok çabalayarak Sakarya’mızı ulusal ve uluslararası alanlarda temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu.

Gençler Kazandıkça Serdivan Kazanıyor, Sakarya Kazanıyor, Türkiye Kazanıyor!

Konuşmasının başında 15 Temmuz sürecine dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Osman Çelik, “15 Temmuz’da derneğinizin dik duruşunuzdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Genç kardeşlerimizle gurur duyuyoruz.

15 Temmuz sürecinin yanı sıra Konsey Seçimleri ve Referandumdan bahseden Başkan Çelik, "Referandum sürecine; 25 şubat itibariyle Genel Başkanımızın programıyla birlikte start vereceğiz.AK Parti teşkilatlarının her zaman sahada olan hazır bir yapısı vardır.O yüzden Biz Hazırız! Millet için,  Vatan için sizlerin de saha çalışmalarına başladığınızı görüyoruz.Kısa zamanda çok iyi çok fedakar işler yaptığınızı biliyor sizleri canı gönülden tebrik ediyoruz."ifadelerini kullandı.

MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik'e ziyaretleri için teşekkür ederek günü anısına dernek ambleminden oluşan tabak ve 15 Temmuz ile ilgili "Milli Birliğimize Darbe Girişimi" adlı dergiyi hediye etti.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER