BÜLBÜL, “SAKARYA’YI İLGİLENDİREN TÜM PROJELERİN TAKİPÇİSİYİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi basın toplantısında konuşan Sakarya Milletvekili Bülbül, “Sakarya’da yapılması planlanan, yapılması gereken bütün projelerin takipçisiyiz” ifadelerini kullandı.

BÜLBÜL, “SAKARYA’YI İLGİLENDİREN TÜM PROJELERİN TAKİPÇİSİYİZ”
banner3

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanlığı basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen programa MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya Milletvekili Ahmet Ziya Akar, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak ve basın mensupları katıldı.

SAĞLIK ALANINDAKİ EKSİKLERİN TAKİPÇİSİYİZ

Programda açıklamalar yapan MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “Sakarya’mıza yapımı planlanan şehir hastanesi hakkındaki gelişmeleri Ankara’da yakından takip etmeye çalışıyoruz. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi bu yılın sonuna kadar tamamlanmış olup hasta kabulüne geçmiş olacak. Çocuk hastanesi tamamlandığında şehrimizdeki büyük bir eksik giderilmiş olacak. Bir diğer sağlık konumuz ilçe hastaneleri. İlçe hastanelerindeki kadro sıkıntılarını takip ediyoruz ve iyileştirme yapılması için çaba gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

ADALET SARAYI ÇOK GEREKLİ

Milletvekili Bülbül sözlerinin devamında, “Sakarya’da büyük bir ihtiyaç haline gelen Adalet Sarayı’nın yapılması konusunda Ankara’da baskılarımız, çalışmalarımız sürüyor. Mecliste de bu düşüncelerimiz paylaşmıştık. Adalet sarayının gerekliliği ve yapılması konusunda kararlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

ÇİFTÇİMİZ BÜYÜK BEKLENTİ İÇİNDE

Çiftçiler ile ilgili yapılan düzenlemeleri değerlendiren Bülbül, “Tarım alanında Sakaryalı çiftçimiz büyük bir beklenti içindeydi. Fındığa verilen fiyat çiftçimizin yüzünü güldürmüştür. Uzun süredir sıkıntılı günler geçiren fındık çiftçimiz bu seneki düzenleme ile rahatlamıştır. Fiyatların düzgün olduğu bu dönemde rekoltenin de yüksek olması bizi ayrıca çiftçimiz adına mutlu etti. Mısır çiftçimiz için de aynı temennilerde bulunmak istiyoruz ancak maliyetlerin yükseldiği bu dönemde, mısır fiyatlarında yaşanan artışın yeterli olmadığı kanaatindeyiz. Bu konuda da bir takım çalışmaların yapılmasını arzu ediyoruz ve konunun takipçisi olacağız “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER