Başkan Yüce Hızlı Başladı! 4 Gündür Mesai Yapıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, göreve geldiği saat itibariyle çalışmalarına başladı. Hafta sonunu da belediyede geçiren Başkan Yüce, büyükşehir bürokratlarından yapılan çalışmalarla ilgili bilgi almaya devam ediyor.

Başkan Yüce Hızlı Başladı! 4 Gündür Mesai Yapıyor
banner3

31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce, geçtiğimiz Cuma günü mazbatasını alarak Zeki Toçoğlu'ndan görevi devraldı. Mesainin son saatlerinde koltuğuna oturan Başkan Yüce, Cuma'dan bu yana hem tebrikleri kabul ediyor hem de toplantıdan toplantıya giriyor.

Büyükşehir Belediyesi bürokratlarından geçmiş dönemde yapılan ve halen yapımı süren çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Yüce, yeni dönemde de yapılacak çalışmalarla ilgili kolları sıvadı.

Hafta sonunu da belediye binasında geçiren Yüce, sahadan da kopmuyor. Haftanın ilk mesai günü olan bugün sabah saatlerinde esnafları ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, işlerinin hayırlı olmasını dileyerek 31 Mart'ta kendisine verilen destekten ötürü de teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
BERKAY DURU
BERKAY DURU - 10 ay Önce

Sayın başkan, vatandaş belediye denince sadece temizlik ve çiçek dikim ekiplerini tanıyor. İstiyor ki pazarda, markette, fırınlarda, işgal edilen yaya kaldırımlarında, sokakta caddede yere tüküren çöp atana, yıkadığı arabanın iş makinasının (şehir içinde bu tür işyerinin işi ne) çamurunu dökenlere ceza yazan, sahtekar dilencilere göz açtırmayan “sıkı denetim ekiplerini “ görmek istiyor. Şimdiye kadar pek görülmediler… İnşAllah görürüz.

SIRADAKİ HABER