'Başkan İspiroğlu'ndan Ak Parti Kadın Kollarına Jest',

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebi ile AK Parti Karasu İlçe Kadın Kollarına “REİS” adlı sinema filmi bileti hediye etti.

'Başkan İspiroğlu'ndan Ak Parti Kadın Kollarına Jest',
banner3

AK Parti Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve yönetim kurulu üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Karasulu kadınlarla birlikte “Reis” adlı sinema filmini izlediler.

Salonu dolduran Karasulu kadınlar, ilk defa bu kadar yoğun katılımlı bir şekilde sinema izlediklerini belirttiler. Başkan Basmacı ve ekibi ile birlikte olmaktan son derece memnun olduklarını belirten kadınlar, filmi büyük bir ilgi ile izlediler. Film sırasında gözyaşlarına hâkim olamayan kadınlar Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na ve AK Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ’ya teşekkür ettiler.

Filmin ardından bir konuşma yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Basmacı; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler yaptık. Fakat bizim için “REİS” adlı film çok önem arz etmekteydi. Çünkü filmde, azimle çalışan bir Liderin her şeyi yapabileceği, tüm zorluklara rağmen her şeyi başarabileceği anlatılıyordu. Böylesi güzel ve sürükleyici bir filmi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde izlemek ayrı bir duygu. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER