banner28

Başkan Ak'tan Memur-Sen'e Ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Memur-Sen Sakarya Şubesini ziyaret ederek İl Temsilcisi Ahmet Öksüzali’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Ak'tan Memur-Sen'e Ziyaret
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Sakarya Memur-Sen Şubesini ziyaret ederek İl Temsilcisi Ahmet Öksüzali’den sendika çalışmaları hakkında bilgiler aldı.  İlçe Başkanı Mustafa Ak, Memur-Sen ziyareti sırasında Türkiye gündemiyle ilgili olarak 1128 akademisyenin imzaladığı ortak bildiriye ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu. Başkan Ak “Ülkemiz terör sorunuyla yıllarca uğraşmış, her alanda terörle mücadele konusunda etkin olmayı başarmıştır. Son günlerde 1128 Akademisyenin imzaladığı sözde barış için olduğu ifade edelin fakat barışa dair değil, devletimizin bekasına yönelik olarak kaleme alınmış ortak bildiriyle karşı karşıya kaldık. Son günlerde Barış adı altında teröre destek olanlara maalesef ülkemizde asıl işleri ülkemizin geleceği olan gençlerimize yol göstermek, sağlıklı nesiller yetiştirmek, ülkemizin ve milletimiz birliği için çalışmak olan akademisyenlerin bunları yapmak yerine sadece ismi “Barış için akademisyenler” olan bir grubun açıkladığı bir bildiriyle bizleri hayretler içerisinde bırakmışlardır.

 

“Terörü lanetlemeyip susanları milletimiz asla unutmayacaktır”

Türkiye yıllardır terör sorununun çözümü konusunda çalışmaktadır. Tüm dünya ülkelerinin terör örgütü olarak kabul ettiği PKK ve bunları şehir uzantıları hain emellerini gerçekleştirmek için aylardır Cizre, Silopi ve Sur başta olmak üzere birkaç ilçede aktif olmaya bölge halkını şiddetle, korkuyla sindirmeye çalışıyor. Bunun yanı sıra devletimizin güvenlik güçleri bölgede kahramanca mücadele ederek halkın can ve mal güvenliğini korumaya çalışıyor. Bu olanlar ulusal ve uluslararası kamuoyunun gözleri önünde oluyor. Bu bildiriye imza atan akademisyenler içinde bulundukları toplumun lümpen unsuru olduklarının farkındalar mı? Bunlar haber izlemiyorlar mı? Böyle bir bildiriye imza atmadan önce içeriğine bakmazlar mı? Bunlar nasıl akademisyenler? Ülkemizin birlik ve beraberliğine huzur ortamına kast eden bu bildiriyi ve bu bildiriyi imzalayan akademisyenleri kınıyorum. Sivil Toplum Kuruluşları, terör lanetlemeyen bu bildiriye destek olanları kınadıklarını belirtmekten çekinmemelidirler. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin yanında olmayanları, şer odaklarıyla birlikte hareket edenleri, terörü lanetlemeyip susanları milletimiz asla unutmayacaktır.” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER