Ak'tan Terör Açıklaması

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Hakkâri’nin Yüksekova İlçesine bağlı Dağlıca Köyünde PKK terör örgütü tarafından Askerlerimize yönelik yapılan hain saldırıyı yaptığı yazılı açıklamayla kınadı.

Ak'tan Terör Açıklaması
banner3

Terör örgütü PKK’nın Hakkâri Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca Köyü yakınlarında operasyona giden askerlerimize yapılan hain saldırıyı kınayan yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Ak “ Genelkurmay Başkanlığı tarafından 6 Eylül Pazar günü akşam saatlerinde 2 saat arayla gerçekleşen hain saldırı sonucunda operasyona giden askerlerimiz araçlarının zırhlı olmasına şehit olmuşlardır. Terör her zaman olduğu gibi kalleşçe gelmiş askerlerimize pusu kurulmuştur. Barış ve Kardeşlikten bahsedenler ne yazık ki ülkemizin evlatlarına, milletimize, ordumuza yapılan bu saldırıları kınamaktan dahi aciz durumdadırlar.

Terörden nemalananlar bu kadar açıkken hala bir takım gruplar, olup bitenleri çarpıtmakta ve siyasi gündem malzemesi haline getirerek kamuoyunda algı oluşturmaya çalıştırmaktadırlar. Bizler her şeyden önce birer vatandaş olarak teröre dur diyebilmek için; birlikte hareket edebilme cesareti göstermeli, terör konusunda ortak kararlar alarak Devletimizin ve Ordumuzun yanında olmalıyız. 

Dağlıca’da şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin ve Ülkemizin başı sağolsun” 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER