AK Partili Kadınların Erenler Çıkarması

AK Parti Söğütlü ve Erenler Kadın Kolları üyeleri Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etiler. Söğütlü Belediye Başkanı eşi Mehtap Genç ile Erenler Belediye Başkanı eşi Ayşe Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Öztürk kadın kollarına belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Partili Kadınların Erenler Çıkarması
banner3

“Kadın kollarını büyük görev bekliyor”

 

Belediye Meclis Salonunda AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz Erdoğan ve Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ile birlikte misafirlerini ağırlayan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her seçim döneminde olduğu gibi bu referandum sürecinde de kadın kollarını büyük ve önemli bir görevin beklediğini belirten Başkan Öztürk, “kadın kollarımıza güveniyoruz. Çalınmadık kapı bırakmadan her eve girerek referandumdan yüksek oranda EVET çıkması için çalışacaklarına inancımız tamdır” dedi.

“Hedef yüzde 85”

 

Başkan Öztürk açıklamasında; “İnsanın en zayıf anı kendini en güçlü hissettiği andır. Hep artı bir oyun peşinde olacağız. Erenlerde yüzde 85 olan hedefimiz Türkiye genelinde yüzde 60’ın üzerine çıkmaktır” dedi. Belediye ziyaretleri sonrasında Nehir Sefası tesislerinde öğlen yemeği ikramında bulunulan kadınlara Kentsel Dönüşüm 1. Etap gezdirilerek bilgiler verildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER